2737
2734
عنوان

درس خواندن در سن ۳۶سالگی

466 بازدید | 40 پست

سلام به همه ی دوستان من ۳۶سالمه و ارشد زبان فارسی دارم الان سه ساله ارشد گرفتم بعد از تحصیل افسردگی گرفتم خیلی دلم برا درس خوندن و دغذعه ش تنگ شده دوست دارم دوباره کنکور بدم برا رشته پرستاری  به نظر شما چطوره البته پارسال رشته پرستاری گیلان رو آوردم  چون من اهوازم امکانش نیست جای دور برم اگه کسی هست منو راهنمایی کنه ممنونم دو تا دختر ۱۰ و ۵ ساله دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تحصیل علم خیلی خوبه ولی به نظرم به کار گیریش هم لازمه...اگه همش مشغول تحصیل لاشید پس کی علمتون رو به کار میگیرید؟!

تو نبودی من چی کار میکردم با غمی که شونمو می‌لرزوند؟..  تو نبودی کی نجاتم میداد؟....کی بهم آرامشو میفهموند؟....  تو نبودی لحظه های سختُ با کدوم معجزه سر میکردم؟!....  تا کدوم شهر پر تنهایی بود دست های خالی و قلب سردم؟.....  چطور میتونی فکر کنی که ممکنه یه روز برم؟   منی که حتی از خودم به 💕 تو💕 پناه می‌برم......به 💕 تو💕 پناه می‌برم....از اون چه فکر میکنی به عشق مبتلا ترم.....    
2740
منم دکتری میکروبیولوژی دارم و امسال میخوام برای پزشکی امتحان بدم  اهلش هستی با هم بخونیم؟ منم ...

چند سالتونه ؟؟ 

با دکتری میکروب سر کار نیستین ؟؟؟

بابا لنگ دراز عزیز: تو هرگز جوابم رو ندادی  در حالیكه خیلی مهمه. تو كچلی؟ دقیقا طرح ریخته بودم كه تو چه شكلی هستی _به صورت دلخواهم _ تا اینكه رسیدم به سرت ، و دیگه گیر كردم. نتونستم تصمیم بگیرم كه موهات سفیده یا سیاه یا یه كمی خاكستری و یا هیچكدوم .
2706