2737
2739

از اونموقعی که باردار شدم همش خواب نی نیمو میبینم😍😍😍😍 جنسیتش رو هم تو خواب میدونم چیه.

تو واقعیت نی نیتون همون شکلی شد؟؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم میخام دنیا بیاد ببینم چه شکلیه....خودم خواب ندیدم شوهرم و خواهرم. خواب دیدن

همسرتون و خواهرتون جنسیتشو تو خواب درس دیدن؟؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
برای سلامتی نینی ی صلوات فرستادم😊

مررررررسی مهربوووون💋💋💋

2740
تو خوابم خیلی گریه میکرد به دنیا هم اومد خیلی گریه میکرد ولی تو خوابم مو داشت به دنیا اومد کچل بود ...

ووووووییییی من که هر سری تو خوابم میبینمش فندق کوچولو رو خیلی اروم و ساکته😍😍😍

مررررررسی مهربوووون💋💋💋

برام دعا کن منم مادر بشم شما خانومای باردار فرشته تو دلتون دارید دعاهاتون مستجاب میشه. 

سرم خاک کف پای حسین است*دلم مجنون صحرای حسین است*بهشت ارزانی خوبان عالم*بهشت من تماشای حسین است*السلام علیک یا اباعبدالله
خودت چه خوابی دیدی؟

من تا حالا شاید ۱۰ بار خوابشو دیدم ۶ بارش پسر بوده و بقیشو نفهمیدم فقط خیلی ساکته و اروم بود فداشبشم😍😍😍

برام دعا کن منم مادر بشم شما خانومای باردار فرشته تو دلتون دارید دعاهاتون مستجاب میشه. 

ای جااااانم انشاالله که به زودیه زود نی نی میاد تو بغلت عزیزم میدونم انتظار چقد سخته انشاالله زودتر تموم میشه

2706