2752
2734
عنوان

کسی بوده تو بارداری خواب بچشو ببینه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 26 پست
ای جااااانم انشاالله که به زودیه زود نی نی میاد تو بغلت عزیزم میدونم انتظار چقد سخته انشاالله زودتر ...

مرسی فدات شم خدا شما رو برای نینی و نینی رو برای شما حفظ کنه با سلامتی و شادی بغلش کنی ان شاء الله💚

سرم خاک کف پای حسین است*دلم مجنون صحرای حسین است*بهشت ارزانی خوبان عالم*بهشت من تماشای حسین است*السلام علیک یا اباعبدالله
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی فدات شم خدا شما رو برای نینی و نینی رو برای شما حفظ کنه با سلامتی و شادی بغلش کنی ان شاء الله💚

قربونت برم از روز ۱۰ پریود هر یک روز در میون اقدام کن اگه دکتر نرفتی هم برو شوهرتو تقویت کن انشاالله نتیجه میگیری

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
منم هفته پیش خوابشو دیدم خیلی ناز بود اما پوستش تیره بود   شیر میخواست نق میزد منم میترسیدم بغ ...

اخی عزیییزم

شما ان تی چند هفتگی رفتی؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2731
قربونت برم از روز ۱۰ پریود هر یک روز در میون اقدام کن اگه دکتر نرفتی هم برو شوهرتو تقویت کن انشاالله ...

ممنون از راهنماییت عزیزم 🙏چشم😘

سرم خاک کف پای حسین است*دلم مجنون صحرای حسین است*بهشت ارزانی خوبان عالم*بهشت من تماشای حسین است*السلام علیک یا اباعبدالله
11هفته و6روز

جنسیتش مشخص شد اونموقع؟

من ۱۲ هفته و ۲ روزم بود حتی احتمالم نداد گفت ۲ هفته بعد بیا بگم چیه

جنسیتش مشخص شد اونموقع؟ من ۱۲ هفته و ۲ روزم بود حتی احتمالم نداد گفت ۲ هفته بعد بیا بگم چیه

آره همونموقع بهم گفت پسر ولی قطعیشو تو سونو بعدی میگم که بازم همون شد

آلیس در سرزمین عجایب🥴خدا مهربونم پسرام در پناه خودت❤️
آره همونموقع بهم گفت پسر ولی قطعیشو تو سونو بعدی میگم که بازم همون شد

عکس سونو ان تی رو میتونی برام بفرستی؟یا اگه نتونستس با عکس ان تی من مقایسه کنی؟دو تا پست قبلی گذاشتمش