2733
2739
عنوان

کم تحرکی اسپرم و بارداری با روش IUI

| مشاهده متن کامل بحث + 10791 بازدید | 36 پست
عزیزم گرید aهمون تحرک خوباس اونا که سریع و رو به جلو هستن  واسه شوهرم از اول ۱۰دومی ۱۰و سوم ۵ب ...

ولی شما برعکس میگین.گرید d اسپرم های پیشرونده و سریع هستن.گرید a ضعیفا هستن

ممنون عزیز دلم.ایشالله شمام زودی مامان میشین

نه گلم.هر سوالی داشتم در توانم بود جواب میدم

به سرنوِشتی اِعتقاد دارم که توش مَنو -طُُ- تا اَبد باهَم باشیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دیگه ببینین 

aرو نوشته fast forward یعنی پیشرونده سریع 

bرو زده slow forward یعنی پیشرونده کند cرو نوشته no forward یعنی بدون حرکت پیشرونده 

dهم نوشته no motility یعنی بدون حرکت 

ایدی قبلیم فراموش کردم شیدا بودم🙂 سه ساله منتظرم☹️😢🙏🏻
2731
ولی کاش برعکس بود اونموقع دیگه خوب بود اوضاعمون😢 فدات عزیزززززم  ممنونتم بابت لطفت  ان ...

حتما آزمایشگاها باهم فرق داره.تو نتم ی مطلبی بود تو اون میگه d تندو سریعه

حتما اشتباه بوده عزیزم 

من کلللللی تحقیق کردم بابت تحرک 

همه ی از مایش ها همینه .... ممکنه رنج ازمایشگاه ها فرق داشته باشه مثلا بعضی ازمایشگاهها واسه تحرک aمیگن باید بیشتر از سی درصد باشه بعضیا میگن بیشتر از ۲۵درصد 

ولی کلاس aوb,cوdهمه جا یه تعریف داره گلم ..... 

اکثرا میگن aباید بیشتر از ۳۰باشه 

یا اینکه a+bبیشتر از 50درصد باشه ... 

بازم رنج ازمایشگاه خیلی مهمه و اینکه ازمایش حتما تو مرکز ناباروری انجام بشه 

دوستم گفتم بگم بهتون شاید اگه اینجوری تفسیر کنین ازمایش شوهرتون رو وضعیتشون خوب باشه 😍و حتما حتما حتما جواب بگیرین دیگه ....

ان شاالله🙏🏻

حتما اشتباه بوده عزیزم  من کلللللی تحقیق کردم بابت تحرک  همه ی از مایش ها همینه .... ممک ...

نمیدونم.من آی یو آی کردم الان.امروز 10 روزه.تحرک سریعش 10 درصده.تو آز همسر من البته a.b نمیزنه

2738
نمیدونم.من آی یو آی کردم الان.امروز 10 روزه.تحرک سریعش 10 درصده.تو آز همسر من البته a.b نمیزنه

ان شاالله نی نی چسبیده ....😘😘😘😘😘

سلام منم شوهرم عمل کرد قبل عمل تعدادش12میلیون تحرک 17مورفولوژی 17بود

بعد عمل تعداد شد15تحرک شد30موفولوژی شد 95درصد

یک سال گذشت نتیجه نگرفتم امروز قراره برم دارو بگیرم آی یو آی کنم البته خودمم تنبلی دارم ولی به دارو نتیجه مثبت میده

اگر آی یو آی منفی شه باید آی وی اف کنم خیلی تحت فشارم چونکه شوهرم هی میگه.نتیجه نگرفتی همش خرج دکترا میکنی هرچی میگم نازایی یه دوره ای داره باید طی شه غر میزنه سرم خانوادش و.خانواده خودمم باز بهم فشار میارن خودمم غصه نداشتن بچه پیرم کرد

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
سلام منم شوهرم عمل کرد قبل عمل تعدادش12میلیون تحرک 17مورفولوژی 17بود بعد عمل تعداد شد15تحرک شد30موف ...

یلنی چی که سر شما غر میزنن؟؟؟شما دارین برای داشتن بچه  وشیرین تر کردن زندگیتون‌تلاش میکنین...تازه اینکه مشکل از همسرتونه.حالا‌گله از اوناس؟؟؟عزیزم خیلی سفت و محکم درمانتو ادامه بده.چون خودتم تنبلی داری اگه نازایت طولانی بشه تنبلی خودت و شوهرت بدتر میشه

سلام  از تاپیکتون‌زیاد گذشته  منم شوهرم کم تحرکی داره و دکتر ای یو ای تجویز کرده شما با ...

سلام‌عزیزم.بله

بار دومی که آی یو آی کردم‌باردار شدم‌به لطف خدا

2706