2726
عنوان

کم تحرکی اسپرم و بارداری با روش IUI

10748 بازدید | 36 پست

دوستای عزیز کیا همسرشون کم تحرکی اسپرم داشت و با عمل IUI باردار شدن؟بعد از چندبار IUI???

به سرنوِشتی اِعتقاد دارم که توش مَنو -طُُ- تا اَبد باهَم باشیم.
اگه مشکلش فقط تحرکه جواب میگیری به امید خدا شوهر من مورفولوژی نرمالش کم بود با آی یو آی باردار شدم ...

واریکاسل داشت ک عمل کرد.از 7 میلیون به 16 میلیون رسید.با مصرف دارو سد 20 میلیون.ولی کلا تحرک سریع صفره ولی تحرک خوبش 10درصده.ماه قبل آی یو آی کردم و نتیجه نگرفتم.دوباره دیروز آی یو آی کردم.تو آز دیروز همیرم تعدادش شد 174 میلیون ک واسم خیلی عجیبه.حس میکنم اشتباه شده.ولی تحرک تغییری نکرده.ینی میشه این ماه جواب بگیرم؟اگه نشه باید آی وی اف کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام 

منم شوهرم کم تحرکی داره 

واریکوسل هم نداره اصلا 

دارو میخوره ولی تاثیری نذاشته 😪😪😪 دکتر ای یو ای تجویز کرده شما کجا ای یو ای کردین 

هزینه چقد شد؟؟؟؟

ایدی قبلیم فراموش کردم شیدا بودم🙂 سه ساله منتظرم☹️😢🙏🏻
2728
سلام  منم شوهرم کم تحرکی داره  واریکوسل هم نداره اصلا  دارو میخوره ولی تاثیری نذاش ...

سلام عزیزم.من بابل آی یو آی کردم.بابل کلینیک

روز آی یو آی 435 تومن دادم.ولی قبلش هردفه سونو 76 تومن میدادم.هر دفه بعد سونو آمپول میداد ک 50 تومنی میشد.کلا حدودا یکو 200_300 میشه.بازم بستگی به مرکزش داره.اگه مراکز دولتی برین ارزونتره.شما کدوم شهر و استانین؟

واریکاسل داشت ک عمل کرد.از 7 میلیون به 16 میلیون رسید.با مصرف دارو سد 20 میلیون.ولی کلا تحرک سریع صف ...

اها ببخشید یادم رفته بود 

شوهر من تعدا ازمایش اول ۳۰میلیون 

تحرک a10 b10

یخورده دارو تجویز کردن دکترا خودمم‌ دارو‌گیاهی و اینا و بهش رسیدم 

تعداد شد ۶0m/ml

تحرک a10

b30

دوباره دواروهاش عوض کردن 

از سوم 

تعداد ۸۰m/ml

تحرکa5

b10

نمیدونم چرا اینجوری شد 😔

دکتر دوباره فرستاد سونو اما واریکوسل نداشت 😪

گفت باید ای یو ای کنید .... حالا دیگه نمیدونم چی بشه  😞

عزیزم دعا میکنم همین روزا بیبی چک مثبت بیبینی و بارداری سالم و راحتی داشته باشین 😘😘😘

راستی گفتی ازمایش اخر تعداد ۱۴۷بوده احتمالش هست چون من شنیدم هر چی ک ار عمل بگذره اوضاع خیلی بهتر میشه 

یعنی تعداد خیلی زود میره بالا تحرک‌یکم‌زمان برتره 

... 

شاید هم تعدا کل اسپرمارو تو‌نمونتون گفته که فک نمیکنم‌اینطور باشه چون اینقد کم‌فک نمیکنم باشه بازم اطلاع دقیقی ازین مورد ندارم الکی بگم و نگرانت کنم .... 

دلتو بسپر به خدا ان شاالله نینی چسبیده و سالم سالمه 😍❤️

[QUOTE=72109057]اها ببخشید یادم رفته بود  شوهر من تعدا ازمایش اول ۳۰میلیون  تحرک a10 b10 یخورده دارو تج ...[/QUOTEتعدادش ک خوبه واسه همسرتون

فقطتحرک a و bچیه؟

تحرکو با درصد نشون میدن و اینکه گرید a.b.c.d داره.نه فقط a.b

همسر من تعدادش کم بود ک با دارو تغییر زیادی نکرده بود ولی هم ماه قبل ای یو آی کردم هم این ماه نمونه آزی ک روز آی یو آی انجام میداد تعدادش میرفت بالا.ولی تحرکش تغییری نداشت.آخرین بار کلا 50 درصد تحرک داشت ک بعد شستشو و تقویت برای آی یو آی شد 35 درصد.از این 35 درصد تحرک سریع صفره.و تحرکه معمولیش فقط 10 درصده

دو سال هم میشه واریکاسلشو عمل کرده

مرسی عزیز دلم.همچنین.تو نت بزن مراکز نابتروری دولتی کرمان.ببین کجاهاست.مراکز دولتی خیلی ارزونترن

عزیزم گرید aهمون تحرک خوباس اونا که سریع و رو به جلو هستن 

واسه شوهرم از اول ۱۰دومی ۱۰و سوم ۵بود 

گرید bاونایی ک حرکتشون رو به جلوعه اما کند حرکت میکنن به قول من ناشی ان یکمم ایقد تو درو دیوار میخورن تا به مقصد برسن ک واسه شوهر من از اول ۱۵...از دوم ۳۰و از اخری ک داده ۱۰درصد بود 

گرید cکه اونایی ان ک تحرک دارن ولی دور خودشون میچرخن فقط اینا ک کلا ملاک نیستن و ارزشی ندارن 

گرید dهم که کلا ایموتال هستن وهییییچ حرکتی ندارن ....

ممنونم دوست عزیززززم

ان شاالله کا مامان هستین دیگه .... 

برای منم دعا کنید ..... 

همسر من تعدادش کم بود ک با دارو تغییر زیادی نکرده بود ولی هم ماه قبل ای یو آی کردم هم این ماه نمونه ...

ان شاالله این سری نتیجه گرفتین دیگه ....❤️😘🙏🏻

2706