2733
2734
عنوان

بايد واسه خودمون ارزش قائل باشيم 👸🏻💪🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 80 پست
اگه حرفام طوري بود كه فكر كردين دارم بي احترامي ميكنم معذرت ميخوام ❤️ نه طوري ميگين خانوم روانشناس ...

قضاوت نه 

اما پایندی وتعهد خیلی مهم 

انشالله همه درارامش باشن تا به این کارها فکر نکنن 

نبود محبت درزندگی وارامش برای زن خیلی سخت اما باید راه بهتری پیدا کنه 

بهترین مامن وادمی درهمه شرایط مواقع ومشکلات ومصائب خداوند بزرگ وبلند مرتبه هست 

خداوند به هممون کمک کنن 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه حرفام طوري بود كه فكر كردين دارم بي احترامي ميكنم معذرت ميخوام ❤️ نه طوري ميگين خانوم روانشناس ...

من هم اگر صحبتم طوری بود که احساس کردید دارم توهین می کنم عذر میخوام.

من حتی به کسی که مطب داره نمیگم دکتر میگم پزشک و شما قطعا تفاوت پزشک و دکتر رو میدونید بخاطر همین دکتر نمی گم، شما روانشناس هستید و ایرادی نداره بگم خانم روانشناس😊

من چه تو اون تاپیک چه اینجا، نگفتم اعدامش کنن یا از جامعه طرد بشه، حالا شما میگید باید بهش کمک بشه، این خانمی که چندساعت قبل  تاپیک زد اصلا مراجعه کرده بود پیش مشاوره یا روانشناس؟

طبق جوابی که داد نه نرفته بود، اما اصرار داشت که اشتباه نمی کنه، من تو تاپیکش گفتم  فقط جدا شو بعد برو دنبال محبت فقط خواهشا با مرد متاهل نباشه.

بعد هم من فکر میکنم بهتره این ها قبل از هرنوع رفتار ناهنجاری اول  مشاور، روانشناس، صحبت با همسر، و حتی در موارد حاد مثل اون خانم، طلاق بگیرن و این کارهارو انجام بدن بعد برن دنبال محبت.

این همه راه حل وجود داره و خیانت بی دلیلترین کار ممکنه

حالا یکسری ها با مشاور حل میشه یکسری ها هم نه!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

چند شب پیش خانمی تاپیک زده بود کیا به شوهرشون خیانت کردن چرا 

امار وحشتناکی گفتن ما و اصلا هم پشیمون نبودن تعدادیشون دلیل نگفته بودن اونهایی هم که گفتن  این ها بود

- چون اون خیانت کرد

- چون اذیتم می کنه

- چون دوست دارم

و وقیحترینشون 

تنوع طلبم

و موارد دیگه....

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2731
من هم اگر صحبتم طوری بود که احساس کردید دارم توهین می کنم عذر میخوام. من حتی به کسی که مطب داره نمی ...

♥️ نه خيلي هم خوبه كه ميتونيم بحث كنيم 

اره كسي كه ميتونه جدا بشه يا بره پيش مشاوره خيلي هم عاليه خودمم گفتم اگه من بودم سعي ميكردم مشكل حل بشه 

ولي بازم همه شرايط همو ندارن 

و همه راه درست نميرن 

خدايا به همه ارامش و خوشبختي بده 💗
♥️ نه خيلي هم خوبه كه ميتونيم بحث كنيم  اره كسي كه ميتونه جدا بشه يا بره پيش مشاوره خيلي هم عا ...

متاسفانه همینطوره.

چند شب پیش خانمی تاپیک زده بود کیا به شوهرشون خیانت کردن چرا  امار وحشتناکی گفتن ما و اصلا ...

افرين ميبيني خيانت مرد چقدر جا افتاده ؟!؟؟ اصلا انگار نه انگار

ولي الان يكي تاپيك بزنه خانوما كي خيانت كرده همه اتيشش ميزنن چرا؟!؟

چون ما نميدونيم زن هم اشتباه ميكنه

ما نميدونيم زن و مرد نبايد خيانت كنن 

اگر هم اتفاق افتاد يا جدا بشن يا برن مشاوره كه بهترين راهه

ولي اگه شرايطشو نداشتن و مثلا اومدن اينجا گفتن من به جاي اينكه فحش بدم يكم كمك كنم راهنمايي كنم 

شايد به خودش بياد شايد نظرش عوض شه ولي ماها فقط قضاوت ميكنيم 

متاسفانه همینطوره.

من با شما به توافق رسيديمممممممم خيلي عاليه 

خيلي خيلي خيلي خوشحال شدم وقتي باهاتون صحبت كردم انقدر منطقي و خوب

خيلي عالي بود ممنونم معمولا نميشه يه بحث طولانيو بدون  دردسر ادامه داد واقعا خيلي صحبت كردن با شما باعث خوشحالي من شد ♥️♥️♥️♥️♥️

واقعیت جامعه طوری ما بار آورده حتی اگر بگیم زن و نرد مساوین ولی تو خانواده هامون مرد ارزشش بیشتره و بالاتر

بهترین جای مهمونی و بهترین چیز واسه اوناست ما هم اول کارمون خدمات بعد تازه مساوی میشیم

شاید قبول ندداشته باشید ولی ولقعیته

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
واقعیت جامعه طوری ما بار آورده حتی اگر بگیم زن و نرد مساوین ولی تو خانواده هامون مرد ارزشش بیشتره و ...

بله درسته كاملا

افرين ميبيني خيانت مرد چقدر جا افتاده ؟!؟؟ اصلا انگار نه انگار ولي الان يكي تاپيك بزنه خانوما كي خي ...

من بارها تو تاپیکا گفتم 

مثل اون تاپیک پربازدید که گفته یه خانمه رو گاپوت ماشین همسرم داشت عشوه می ریخت

طبق فرمایش حضرت علی اگر کسی رو شب در حال گناه دیدی صبح به چشم گناهکار نگاه نکن شاید تا صبح توبه کرده باشه

من با شما به توافق رسيديمممممممم خيلي عاليه  خيلي خيلي خيلي خوشحال شدم وقتي باهاتون صحبت كردم ...

من هم از مصاحبت با شما خوشحالم.

شاید اگر رودر رو بودیم خیلی جاها دچار سوءبرداشت نمی شدیم که هرکدوم از طرفین فکر کنن طرف مقابل عصبی شده یا داره توهین و پرخاش میکنه متاسفانه مشکل پشت سیستم بودن همینه!

پایدار باشید!

یه چیزی همون اول تاپیک که داشتم اولین کامنت رو میذاشتم براتون صلوات فرستادم.

افرين ماها به زبون ميگيم برابري زن و مرد وقتي پاي عمل ميرسه  ميگيم نه تو دختري نرو نخور نپوش ...

خودت که خیلی شعار دادی استارتر جان

امیدوارم عمل هم‌ بکنی.

من طرفدار برابری نیستم. اتفاقا میگم زن و‌ مرد خیلی تفاوت دارن ولی در عین حال هر دو انسانن. باید طبق تفاوت های ذاتی، حقوقشون تعریف بشه. مسخرس پای درختی که باید کم آب بمونه آب زیادی بریزی و بگیم نه همه درختا برابرن. اتفاقا حق اچن درخت اینه که کم آب باشه.

زن ها حیای بیشتری دارن، بستر تولد یک انسان دیگه ان، حیا و عفت خیلی خیلی خیلی توشون زیاده. پس ناخودآگاه وقتی یک زن بی حیایی میکنه‌ عجیب تره. مثل فرشته ای که خطایی ازش سر بزنه. واقعا زن ها لطیف ترن و به خوبی نزدیک تر. مردها خشن ترن و یه‌ مقدار حیاشون کمتره. راه نفوذ به‌ درون‌ مردها چشمشونه. خانم ها عاطفشون.

برای هر دو یه‌ نوع برخورد تعریف میشه.

خائن تکلیفش مشخصه ولی روش برخورد با خیانتشون متفاوته. مثلا شما سر یه‌ مرد داد و بیداد کن، خب چی‌ میشه؟ بنظرم زن باید برای گرفتن حقوقشم‌که‌شده به ذوی مرد نیاره، اگر‌واقعا قصد رفتنم داشت (که خودم باشم ۱۰۰درصد طلاق‌میگیرم) جوری برخورد کنه که لااقل مهریه ش رو‌ کامل بگیره. سهمشو از اون زندگی بگیره.

تو این تاپیکایی که شما میفرمایید اکثرا برا این استارتر رو دعوت به ارامش میکنن. شما نگران نباشید الحمدلله کمتر سوختن و ساختن. الان گاهی برای تفاوت سر سلایق هم طلاق میگیرن چه رسد خیانت. تو این سایت کمن خانم هایی که بسازن. بازم انتخاب خودشونه و به کسی مربوط نیست

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2706