2737
2739
عنوان

بايد واسه خودمون ارزش قائل باشيم 👸🏻💪🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 80 پست
افرين ميبيني خيانت مرد چقدر جا افتاده ؟!؟؟ اصلا انگار نه انگار ولي الان يكي تاپيك بزنه خانوما كي خي ...

اون کسی که تو زمینه ای استعداد گرفتن ۲۰داشته باشه، ولی به ۱۰قناعت کنه بیشتر شایسته سرزنشه تا کسی که استعدادش همون ۱۰بوده

تکرار میکنم هر دو جنس حیا دارن ولی زن خیلی بیشتر. حالا چرا؟ باید از خالق پرسید.

من فکر میکنم یه علت بزرگش اینه که مادر منشاء هستی و آفرینشه و باید بطن پاکی داشته باشه.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
خودت که خیلی شعار دادی استارتر جان امیدوارم عمل هم‌ بکنی. من طرفدار برابری نیستم. اتفاقا میگم ز ...

خوب اين افكار شماست 

ما نه درختيم و نه فرشته 

ماها انسانيم و اشتباه ميكنيم 

اينكه زنا به مهربوني نزديك هستن و اقايون به خشونت افكار اشتباه ست چون زن ميتونه قاتل باشه و يه مرد ميتونه نقاش بشه كه روح لطيف ميخواد 

و در مورد تربيت نسل ها بايد بگم كه زن و مرد مكمل همديگرند براي رشد كامل و درست بچه ها نياز به پدر و مادر با رفتار درست هست 

شايد رفتار با زن و مرد فرق كنه ولي حقوق زن و مرد بايد يكسان باشه و  ما بايد انتظار اشتباه از هر انساني داشته باشيم 

زن و مرد و پير و جون هم نداره 

خدايا به همه ارامش و خوشبختي بده 💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب اين افكار شماست  ما نه درختيم و نه فرشته  ماها انسانيم و اشتباه ميكنيم  اينكه ...

کاش لااقل حرفاتون با روانشناسی مدرن مطابقت داشت. زدن این حرفا بیشتر ناشی از بی اطلاعی و بی تجربگیه. زیباس ولی حقیقت نیست.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
اون کسی که تو زمینه ای استعداد گرفتن ۲۰داشته باشه، ولی به ۱۰قناعت کنه بیشتر شایسته سرزنشه تا کسی که ...

عزيزم شما چه قبول كني يا نكني يه مادر هم ميتونه اشتباه كنه حتي خيلي بزرگتر از خيانت 

و مادر بودن دليل بر فرق داشتن نيست اين انتظاريه كه شما دارين كه خانوما بهتر از مردا باشن ولي در جامعه برعكس ميل شما هم هست پس بهتره با زن و مرد به صورت مساوي برخورد بشه 

از نظر من حقوق زن و مرد يكسانه و زنارو فرشته و موجودات خاص نميدونم 

2731
کاش لااقل حرفاتون با روانشناسی مدرن مطابقت داشت. زدن این حرفا بیشتر ناشی از بی اطلاعی و بی تجربگیه. ...

بله تو جامعه اي كه ما زندگي ميكنيم حقيقت نيست 

ولي اينجوري نميمونه هرچقدر سخت و دور روزي ميرسه كه زنا با حقوقي مساوي اقايون بتونن راحتر تو جامعه زندگي كنن بدون اينكه تمام رفتاراشون زير قضاوت افكار كهنه باشه