2737
2739

چرا وقتي يه مرد خيانت ميكنه 

ميان ميگن 

خوب مرده اشكال نداره

يا به خانومه ميگن چيزي بهش نگو تا روش باز نشه

يا ميگن باهاش صحبت كن با ارامش 

ولي وقتي يه زن خيانت ميكنه 

همه ميگن 

هرزه بايد اعدام بشي

بيچاره شوهرت و كلي فحش بهش ميدن؟!؟

دقيقا همين ادما ميشينن ميگن بايد زن و مرد بأهم برابر باشن و ...

زن هم مثل مرد ادمه نياز به عشق و توجه داره

وظيفه ي مرد اينكه كه نياز هاي روحي و جسمي زنشو براورده كنه ....

چرا انقدر بين مرد و زن فرق ميزارين اخه؟!؟؟ 

اخه تا كي ميخواين با اين افكار اشتباه زندگي كنيد؟!؟ 

زن بيشتر از مرد نياز به توجه داره 

همسرم هميشه ميگه خانوما با گوش (شنيدن) عاشق ميشن مردا با چشم 

وظيفه ي مرد كه به زنش عشق بده و بهش توجه كنه هم با رفتارش هم با كلام ولي بيشتر مردا اينكارو نميكنن چون  خانوما انقدر خودشونو احساساتشونو نيازاشونو سركوب ميكنن تا يه روزي خسته ميشن و كم ميارن اونوقت همين اقايون ميان ميگن زنم به خودش نميرسه شاد نيست مثل قبل نيست ولي نميفهمه كه خودش اين بلارو سر زنش اورده ...

به خودتون اهميت بدين تا براتون ارزش قائل باشن

لياقت ما خانوما خيلي بيشتر از اينه كه تو زندگي هميشه تشنه ي محبت و توجه باشيم 

خدايا به همه ارامش و خوشبختي بده 💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرین👌👌👌دقیقااااا👍

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731

زن خائن مثل خوک کثیفه

مرد خائن هم مثل خوک کثیفه

هرکس هم به هردلیلی طرفداری کنه کثیفتر از اوناست و معلوم الحال

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

چون مردم ما فقط بلدن حرف بزنن اونوقت میگن فرهنگو از اروپاییا یاد بگیرین خودشون میشینن این حرفارو میزنن اونوقت حرف از فرهنگ میزنن  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

صدرصد عالی گفتی موافقم گل گفتی فقط توجیه خیلیاشون اینه ک پشت ندارن حاضرن تن به خفت بدن ولی کار نکنن والا من باشم میرم کلفتی اگر پشت نداشته باشم ولی تن به سوختن و ساختن نمیدم

2738

اینم بگم خیانت با هیچ دلیلی قابل قبول نیست.

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

آفرییییین👌👌👌👌امیدوارم ماها بچه هامونو خوب تربیت کنیم.چه پسر چه دختر...دختر همیشه نقش یه مغلوب رو تو جامعه ایفا میکنه ..همیشه هم بهمون سکوت رو یاد دادن .تو هیچی نگو اون مرده .تو انجام بده اون مرده.تو حرف‌گوش کن اون مرده .تو خودتو تغییر بده اون مرده..تو تلاش کن رفتارتو درست کنی اون مرده😁😁😁خیلی مسخره ست

چون مردم ما فقط بلدن حرف بزنن اونوقت میگن فرهنگو از اروپاییا یاد بگیرین خودشون میشینن این حرفارو میز ...

اره واقعا صدتا تاپيك ديدم مرده خيانت كرده 

بيشتر خانوما گفتن 

ساكت بمون 

به روش نيار

ولش كن 

بخاطر بچت حرف نزن

الان يه خانومه بود خيانت كرده بود بجاي كمك 

همه فحش دادن 

انگار اين خانوم بدبخت حق اشتباه نداره 

فقط زن شده مادر شده ديگه بايد بميره 

خدايا به همه ارامش و خوشبختي بده 💗