2733
2739

و نکته جالب اینکه اکثرا از اون نعمتی که دارن شاکر نیستن و ناراضی ان اونیکه دستاش تپله لاغر میخواد و برعکس 

یسری چیزایی که خود انسان تو تغییرش نقش داره خیلی خوبه که اصلاحش کنه درغیراینصورت ناشکری محسوب میشه و آثار سوئش متوجه روحیه خودتون میشه و هیچ فایده ای هم نداره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اتفاقا من شنیدم میگن اینجور خانمها تو زندگی متاهلی حرفشون به کرسی میشینه(چون انگشت شصت،نماد مرد هست ...

اره منم شنیدم😂😂 و واقعا هم حس میکنم همینجوریه

زن، زندگی، آزادی🖤مرد،میهن،آبادی

هر شب دستتو با جوش شیرین بشور یکم جوش شیرین با آب جوش قاطی کن با یک مسواک بمال به دستت تا رنگش سفید بشه ...دست زشت ندیدی خواهر من یک دوست دارم صورتش کوچک دستاش فوق العاده بزرگ و ترسناک دستای شما خیلی خوبه عزیزم بیخودی حساس شدی

If you can dream you can do it...  
استارتر عزیز اول از همه سعی کنین همیشه از نرم کننده و مرطوب کننده استفاده کنین یا روغن مثل زیتون یا ...

ممنون عزيزم حتما اينهايى كه گفتى رو رعايت ميكنم 

ان شالله نتيجه گرفتم عكس جديد ميزارم😊

2740

استارتر عزیز 

اینکه دست زیبا باشه یا نباشه خودش موضوعی هست، اما اون چیزی که مهمتره احوالاتیه که بر یک دست گذشته. قطعا دست یک دختر نازپرورده از دست یک زنی که در زندگی به سختی تلاش کرده و دوران های طاقت فرسایی رو تجربه کرده زیباتره، اما از نظر ارزش کدام یک از این دو دست بارزش تر هستند؟؟؟ (تا حالا به این دقت کردی که دست های مادران با اینکه اینقدر چروکیده هستند برای ما زیبا و با ارزش هستند). و یا اگر کسی یک شریک زندگی بخواد کدام یک از این دوتا رو میپسنده؟؟؟ شاید در نگاه اول یک دست صرفا زیبا، جلب توجه بکنه اما قطعا دوامی نخواهد داشت. دقیقا مانند زیبایی ظاهری و اخلاق یک شخص که شاید زیبایی مدت کوتاهی اهمیت داشته باشه اما در نهایت اخلاق هستش که تعیین کننده ی سعادت و یا شقاوت زندگی مشترک هستش. بنابراین هرگاه به دست هات نگاه میکنی در درجه ی اول خداوند رو شکر کن که با این دست ها چه کارهایی در زندگیت انجام دادی و چه پیشرفت هایی بوسیله ی اونها داشتی و در مرحله ی دوم بوسیله ی کرم و لایه بردار و رعایت از دستات سعی کن اونها رو سالم و زیبا نگه داری. زندگی ساختن سخته و برای داشتن یک دست زیبا میشه از ساختن زندگی فرار کرد، فقط بستگی به انتخاب شما داره.

ناز پرورنده تنعم نبرد راه به پیش دوست/ عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد

خوش بود گر محک تجربه آید به میان/ تا سیه روی شود هر که در او غش باشد

2706