2733
2734
هیکلت عالیه فقط شکمتو بره تو عالی تر میشه

ممنون عشقم . شکمم خیلی خیلی کوچلو اصلا معلوم نیست تو عکس اینطوریه . ولی خوب اگرم بخوام همونم آب کنم با چروک شدنش چه کنم چون دوقلو باردار بودم هرجی کوچکتر بشه چروکتر میشه🤔

اگر کسی را یافتی  👀 که در لبخند غمت را دید !!!!! در سکوت حرفت را شنید !!! و در خشم ؛ محبتت را فهمید!!! بدان که او بهترین دارایی توست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عشقم . شکمم خیلی خیلی کوچلو اصلا معلوم نیست تو عکس اینطوریه . ولی خوب اگرم بخوام همونم آب کنم ...

با ورزش باید تو بره شکمت

ن با رژیم

باید سفت بشه شکمت

زن، زندگی، آزادی🖤مرد،میهن،آبادی
2731
نه عزیزم همه میگن لاغر شیم اندامت خوبه😘

😍😍😍مرسی امیدوار شدم 

اگر کسی را یافتی  👀 که در لبخند غمت را دید !!!!! در سکوت حرفت را شنید !!! و در خشم ؛ محبتت را فهمید!!! بدان که او بهترین دارایی توست 
ناخناتون چه جور انقد بلند میشه.ناخنای خاک بر سر من هم بد فرمن هم خیییلی نرم‌.زودی میشکنن

هر شب ناخناتو بکن ت آبلیمو

و ناخنتو گرد کوتاه نکن

مربعی کوتاه کن بعد سوهان بکش

وااای قربون دستای سفید و بلوری و کشیده خودم برم. شوهرم میگه دستات فقط به درد پیانو  نوازی میخوره و بس . تو دست به سیاه و سفید نزن 

جای خالی این پست به شدت احساس میشد.  کتکم نزنید😆

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
وااای قربون دستای سفید و بلوری و کشیده خودم برم. شوهرم میگه دستات فقط به درد پیانو  نوازی میخور ...

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
اگه یه خانوم چادری ناخون بکاره زشته ?

کاشت ناخن اشکال داره چون وضو و غسل باهاش درست نیست

مراجع هم میگن اگه کسی کاشته برا اینکه بدون طهارت نمونه غسل و وضو جبیره ولی در اسرع وقت برداشتن ناخن 

برا کسی که مشکل داره مثلا بیماری ای داره که ناخن نداره مجبور شده کاشته درسته نه برا زیبایی 

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...
ناخن طبیعی بکار ک معلوم نباشه ک کاشته شده هس

میشه بگی فرقش چیه چطوریه? هزینش?چون شوهرم باکاشت ناخن مخالفه ولی من دوس دارم،اگه یجوری باشه که زیاد ضایع نباشه وقشنگ بشه شایدبتونم راضیش کنم

وااای قربون دستای سفید و بلوری و کشیده خودم برم. شوهرم میگه دستات فقط به درد پیانو  نوازی میخور ...

ی لحظه تو دلم داشتم بهت فحش میدادما😂😂😂😂😂شانس آوردی

گفتم اه بازم ی زن بی فکر دیگه

با ورزش باید تو بره شکمت ن با رژیم باید سفت بشه شکمت

ممنون گلم . من تا الان نه رژیم گرفتم نه متاسفانه اهل ورزشم یعنی وقتش رو نکردم ولی حتما روی این مورد کار میکنم ممنون از نظرت 😍😍

2706