2737
2739
فقط ی لاک بزن و هر شب هم کرم

لاک چه رنگی ؟قرمز میزنم یه جوریه

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با منی؟ واقعا ؟ آخه بهم میگن چاق شو ولی اصلا دوست ندارم خودم دوست دارم که با دوتا بچه بازم لاغرم ولی ...

نه عزیزم همه میگن لاغر شیم اندامت خوبه😘

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..
2728

میگن آب لیموترش پوستو سفید میکنه چه برا دست چه صورت بزن بعد ده دقیقه با اب سرد بشور تو طول مدت روشن تر میشه

ناخن هاتم بلند کن بعد سوهان بکش کم کم گرد میشه حالتش انقد از ته نگیر قد ناخنت میاد بالاتر

ضمنا با دستکش ظرف بشور و اصلا مواد شوینده مستقیما با دستت در ارتباط نباشه کرم گلیسیرینه بزن بجای مایع صابون خیلی تو اب نزن دستتو

اینا تجارب شخصی منه

وازلین هم پوستو تیره میکنه برا چرب کردن کرم آب رسان استفاده کن

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...
2740
سلام هارلی عزیزم میکرو درم چیه ؟؟؟

صبح بخیر  عزیزم 🙋❤ یه دستگاهه برای جوان سازی پوست و لایه برداری یا دکترای پوست انجام میدن یا دستگاهشو باید بخری 

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
سرمه ای بزن کرم بزن صورتی بزن قرمز وقتی ناخنت بلند میشه بزن

ممنوتم

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن