2737
2734

سلااام 

خانما من ١ هفته از اقدامم گذشته ، فردا هم بايد پريود شم !! 

حالا بنظرتون اگه بيبي چك بذارم معلوم ميشه ؟ يا زوده هنوز ؟ 

مثلا كي بايد بيبي چك رو بذارم ؟

بزار ببین اصلا فردا پریود میشی ..بعد چ جوریه که فاصله ی تخمک گذاریت تا پریود یه هفتس؟😑

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نه زوده چون اقدامت دیر بوده حداقل صبر کن پنج روز از تاریخ پریت بگذره بعد

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2740
بزار ببین اصلا فردا پریود میشی ..بعد چ جوریه که فاصله ی تخمک گذاریت تا پریود یه هفتس؟😑

من يك هفته مونده بود به پريودم اقدام كردم ، ميدونم احتمالش كمه اما كلي ، اخه كمرم درد ميكنه ميخوام مسكن بخووورم ولي ميترسم باردار باشم 🙄

مگه دوره هات چند روزت که یه هفته قبل پری افدام کردی؟واسه لقاح و اینکه بتا وارد خون بشه باید ۲هفته از ...

راستش من يك هفته مونده بود به پريودم اقدام كردم ، يوهو تصميم به بارداري گرفتيم 😬 البته من آزمايشاي قبل بارداري رو انجام داده بودم فرليك اسيد هم خوردم ، 

الان نميدونم مسكن بخورم يا نه 🙄

بچه ها تخمک گذاری اصلا زمان مشخصی نداره که بگی چهارده روز قبل پریود باید اقدام کرد

من رفتم سونو روز ۸پریودم تخمکم آزاد شده بود 😑😑

بعد دکترم گف اقدام میکردی قبلش

گفتم پریود بودم چجوری اقدام میکردم 😑

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
و باید روز چهاردهم از پری اقدام میکردی فردا احتمالا پریود میشی 

ارههه ميدونم احتمال لارداري خيلي كمهههع ، ولي چون كمرم درد ميكنه ميخوام زودتر بفهمم باردارم يا نه كه مسكن بخخورم 🙄

2706