2737
2734

سلااام 

خانما من ١ هفته از اقدامم گذشته ، فردا هم بايد پريود شم !! 

حالا بنظرتون اگه بيبي چك بذارم معلوم ميشه ؟ يا زوده هنوز ؟ 

مثلا كي بايد بيبي چك رو بذارم ؟

بزار ببین اصلا فردا پریود میشی ..بعد چ جوریه که فاصله ی تخمک گذاریت تا پریود یه هفتس؟😑

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه زوده چون اقدامت دیر بوده حداقل صبر کن پنج روز از تاریخ پریت بگذره بعد

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2738
بزار ببین اصلا فردا پریود میشی ..بعد چ جوریه که فاصله ی تخمک گذاریت تا پریود یه هفتس؟😑

من يك هفته مونده بود به پريودم اقدام كردم ، ميدونم احتمالش كمه اما كلي ، اخه كمرم درد ميكنه ميخوام مسكن بخووورم ولي ميترسم باردار باشم 🙄

مگه دوره هات چند روزت که یه هفته قبل پری افدام کردی؟واسه لقاح و اینکه بتا وارد خون بشه باید ۲هفته از ...

راستش من يك هفته مونده بود به پريودم اقدام كردم ، يوهو تصميم به بارداري گرفتيم 😬 البته من آزمايشاي قبل بارداري رو انجام داده بودم فرليك اسيد هم خوردم ، 

الان نميدونم مسكن بخورم يا نه 🙄

بچه ها تخمک گذاری اصلا زمان مشخصی نداره که بگی چهارده روز قبل پریود باید اقدام کرد

من رفتم سونو روز ۸پریودم تخمکم آزاد شده بود 😑😑

بعد دکترم گف اقدام میکردی قبلش

گفتم پریود بودم چجوری اقدام میکردم 😑

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
و باید روز چهاردهم از پری اقدام میکردی فردا احتمالا پریود میشی 

ارههه ميدونم احتمال لارداري خيلي كمهههع ، ولي چون كمرم درد ميكنه ميخوام زودتر بفهمم باردارم يا نه كه مسكن بخخورم 🙄