2737
2739
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 594037 بازدید | 8873 پست
پس الکی نترس و حساس نشو عزیزم خییلی ها کیستهای کوچیک رو دارن گلی همون فروردین برو ان شاء الله که چیز ...

انشالله هیچی نیست و زود خوب میشی سال دیگه این موقع منتظری نی نیت بدنیا بیاد

نظر شما چیه ؟ بگم یا نگم؟ از وقتی ک پشت روشنک جان رو خوندم به جوری شدم واقعا نمیدونم باید بگم یا نه ...

سلام عزیزم بنظرم به این استخاره های اینترنتی توجه نکن اگه اعتقاد داری حضوری برو و استخاره بگیر 

این موضوعو همین جلسه اول نگو چند جلسه صحبت کنید بذار یه شناختی ازت داشته باشه بعد بهش بگو که فکراشو بکنه بعد تصمیمشو بگیره

کلا خدا ب داد ما مجردا برسه🤧😭😢

با این وضعیت جامعه ومشکلات ،این بیماری هم یقه مارو گرفته. خواستگاره باید خیلی عاشق وشجاع و فهمیده باشه که با این مسئله کنار بیاد

برای هممون آرزوی سلامتی و خوشبختی و دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان نگران نباشید من اندومتریوز داشتم و اصلا نمیدونستم که دارم با همون اندومتریوز ازدواج کردم طبیعی باردار شدم و الانم دوباره طبیعی باردارم. تاقبل از بارداری دومم اصلا نمیدونستم که اندومتریوز دارم.

2728

سلام دوستان من 4 بهمن با اصف عمل اندومتریوز و هیستروسکوپی کردم الان بعد از دو روز یه دفه از خواب بیدار شدم و دیدم خونریزی کردم.  حالم خیلی بده گفتن خونریزی کردی برگرد.  تو رو خدا هرکی تجربه داره بگه

سلام خانما

)الھم صل علی محمدوال محمد)براسلامتی نینیم صلوات بفرسین ممنون.............................. ..  خدای مهربانم بخاطر دخترم ازت میخوام.دعاشو رویاشوارزوشو برااورده کنی دوتا داداش  داشته باش تا بشه چهارتا.دل دخترمو نشکن.اخه اون ک نمیدونه توباید بخوای همش ازمن میخواد منم تاتونخوای کاری ازم ساخته نیس.یارب معجزه میخوام.الھم صل علی محمد و آل محمد 

سلام دوستان.من چند ماه پیش عمل اندو داشتم پیش دکتر اصف جاه..تازه نامزد کردم و هر بار که با همسرم رابطه دارم البته بدون دخول بعدش خون آبه و خونریزی دارم میخواستم بدونم طبیعیه کسی بوده تجربه مشترکی داشته باشه.تو رو خدا کمکم کنید خیلی میترسم

2740