2733
2739
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 596957 بازدید | 8873 پست
مشکل کیستت چیه؟؟؟مشخصات کیستت چیه

یه توده 14 در 10 سانتیه که توش 6 تا کیست هست از نوع ایندومتریوز از این 6 تا کیست 4 تاشون 7 سانتی هستن اونا دو تا 5 و 4 سانتی
درد شدیییید دارم هم دیسمنوره هم الان که تموم شده هنوز درد دارممم
به مطب زنگ زدم، به موبایل منشیش زنگ زدم.اس ام اسم دادم
جواب نداده. امروز برم مطبش بدون وقت ببینم می پذیره
دیروز رفتم پیش شهرزاد انصاری گفت کار هر کسی نیست عمل کردنت بده دکتر خزعلی و معرفی نامه داد بهم. اما اون اصلا انگلیسه اردیبهشت میاد
افلاطونیان و کریم زاده هم یزدن دیگه نمیان تهران عمل کنن
دردم شدیده هر روز که میگذره استرسم میگیرم نکنه بترکه

سلام عزیزم ببخشید شما که عمل کردید اطلاع دارید که بیمه تکمیلی پول عمل رو میده یا نه؟ 

عزیزم بستگی به بیمه تون داره و سقفش اما عملش جزو عمل هایی هست که بیمه میده پولش رو گلی طبق تعرفه شون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه توده 14 در 10 سانتیه که توش 6 تا کیست هست از نوع ایندومتریوز از این 6 تا کیست 4 تاشون 7 سانتی هست ...

واقعا استرس داره ازمایشات خون و ca125برات نوشتن؟چند سالته ؟؟؟من که چهار ماه پیش سونو دادم دوتا کیست ساده تو یه تخمدانم بود دوماه بعدش دادم گزارش داد که یه مولتی لکوکه با سپتا هست هفته پیش سونو دادم گفت سه تا کیست کوچیکه کنار همن ساده هستن بازم دکتر دارو نداد هر چی التماسش کردم دارو نداد گفت فروردین بیا سونو بده ببینیم تغییر کرده یا نه اعصابم خرابه دارم دیوونه میشم من ۳۴ سالمه خیلی میترسم چیز بدی باشه اینم بگم سونوهامو هر بار یه جای مختلف رفتم اخریش شهناز اقا فرج الله بود

منم خیلی تو استرسم از چهار ماه پیش تا الان هیچ دکتری بمن دارو نداده حتی با وجود سونوی اخرم دارو ندادن دکتره که میگفت سه ماه دیگه با تست بارداری مثبت بیا بعد برو سونو گفت این کیستا کاریت ندارن مگه میشه اخه اگه کیست معمولی بود بدون دارو از بین میرفت نه اینکه چهار ماهه بدون دارو از بین نرفته

2731
یه توده 14 در 10 سانتیه که توش 6 تا کیست هست از نوع ایندومتریوز از این 6 تا کیست 4 تاشون 7 سانتی هست ...

کجا سونو دادی شما که نوعشم تشخیص داده برای کوچیک بود ولی تشخیص ندادن از وقتی گفتن کیست داری درد دارم قبلش نداشتن فقط موقع پری و تخمک گذاری درد داشتم

منم خیلی تو استرسم از چهار ماه پیش تا الان هیچ دکتری بمن دارو نداده حتی با وجود سونوی اخرم دارو نداد ...

30 سالمه بچه هم ندارم. 1 ساله ازدواج کردم
آزمایش دادم جوابش امروز عصر حاضر میشه
شرایطت کیست شما به نظر اصلا حاد نیست الکی استرس نداشته باش
پیش چند تا دکتر خوب برو اما کیست کوچیک و این جوری که فقط یه طرف درگیره نباید بترسی اصلا
ان شاء الله مشکلی نیست اصلا
ولی مال من ترسناکه. خیلی میترسم بچه دار نشم. شوهرمم یه عقاید خاصی داره زیر بار آی وی اف اینا نمیره هیچ وقت
کاش اصلا جلوگیری نکرده بودم

بچه ها من باید وقت بگیرم از دکتر آصف جاه پیداش نمی کنم مورد اورژانسیه تلفن مطب رو دیروز که شنبه بود ...

احیانا کیستتون را مولتی لکولیتد گزارش نکردند؟؟؟در جواب سونو گرافی

2740
30 سالمه بچه هم ندارم. 1 ساله ازدواج کردم آزمایش دادم جوابش امروز عصر حاضر میشه شرایطت کیست شما به ن ...

اخه دو تا بود شده سه تا حالا سومیشو نمیدونم فولیکول بوده چی بوده حالا سه ماه دیگه برم ببینم چکارم میکنن ولی سونو اخریه با قاطعیت گفت نه سه تا کیست جدا جدان حالا موندم چرا دارو نمیدن اینا

اخه دو تا بود شده سه تا حالا سومیشو نمیدونم فولیکول بوده چی بوده حالا سه ماه دیگه برم ببینم چکارم می ...

میخوای خاطرت جمع شه به یه دکتر دیگه که مورد اعتمادته نشون بده سونو رو
استرس خیلی بده سعی کن آروم باشی کیست به اون ریزی نگرانی نداره عزیزم

میخوای خاطرت جمع شه به یه دکتر دیگه که مورد اعتمادته نشون بده سونو رو استرس خیلی بده سعی کن آروم باش ...

با یه متحصص دیگه هم که صحبت کردم اونم گفت دارو لازم نیست اصلا و اوصاعت با این سونو خوبه و مشکل نداری حالا تو اسفند هم میرم پیگیری ولی شوهرم میگه نه همون فروردین که خودش گفته برو

با یه متحصص دیگه هم که صحبت کردم اونم گفت دارو لازم نیست اصلا و اوصاعت با این سونو خوبه و مشکل نداری ...

پس الکی نترس و حساس نشو عزیزم
خییلی ها کیستهای کوچیک رو دارن گلی
همون فروردین برو ان شاء الله که چیزی نیست
آره من هم خیلی درد دارم هم استرس شدید برام دعا کنید

2706