2752
2734
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 601253 بازدید | 8874 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام به همگی

من دیروز سونو کردم و گفته دو کیست های سمت چپ و راستت از بس بزرگ شدن رسیدن به هم و تشکیل یک توده دادن و آندومتریوز داری

۳۰ سالمه و ۸ ماهه ازدواج کردم

از شدت نگرانی تا صبح گریه کردم

خواهش میکنم بگید پیش کی برم دکتر و کجا سونو مجدد انجام بدم

2731
نظر شما چیه ؟ بگم یا نگم؟ از وقتی ک پشت روشنک جان رو خوندم به جوری شدم واقعا نمیدونم باید بگم یا نه ...

حتما بهش بگو بالاخره که باید یه روزی بفهمه اونوقت شرایط خیلی بدتر میشه...اگه اطلاعاتش بالا باشه و براش توضیح بدی که مشکل انچنان جدی نیست فکر نمیکنم براش خیلیم مهم باشه....بعدم اگه اون واقعا تو رو بخواد به همین راحتیا کنار نمیکشه...حتما بهش بگو ولی تو یه شرایط خوب، اگه اول رابطتونه نه بزار یکم بگذره وقتی جدی تر شد اونوقت بگو

کاربر @delbarjannهستم.(مشاوره و برنامه ریزی کنکور)
بچه ها من باید وقت بگیرم از دکتر آصف جاه پیداش نمی کنم مورد اورژانسیه تلفن مطب رو دیروز که شنبه بود ...

شماره منشیشو میدم بهش تو ت ل گ ر ا م پیام بده یا اصلا اس بده برا اینکه وقت بده بگو من قبلا یه بار اومده بودم الان دوباره میخوام بیام هرچی زنگ میزنم برنمیدارین ضروریه و اینا بگو تا بهت وقت بده 

+989124091056

کاربر @delbarjannهستم.(مشاوره و برنامه ریزی کنکور)

من برج 5 ازمایش ذخیره تخمدان دادم 4 بود.  حالا 4 بهمن قراره عمل کنم رفتم دوباره آزمایش دادم شده 2.9..... یعنی تو 5 ماه انقد ذخیره از دست دادم؟  کسی تجربه داره دوستان؟  ... فک کنم بعد از عمل بیار پایین ترم اما اینکه چقدر میاد پایین رو نمیدونم.  اگه کسی تجربه شو داره بگه لطفا

نظر شما چیه ؟ بگم یا نگم؟ از وقتی ک پشت روشنک جان رو خوندم به جوری شدم واقعا نمیدونم باید بگم یا نه ...

سلام عزیزم ببخشید شما که عمل کردید اطلاع دارید که بیمه تکمیلی پول عمل رو میده یا نه؟ 

سلام دوستان من یه خواستگار دارم البته سنتی نیست خواستم بهش بگم این بیماری رو دارم اما استخاره گرفتم ...

منم واسه یه چیزی از همین سایت استخاره گرفتم همش بد میاد، واسه چیزای دیگه هم گرفتم بازم بد اومد، اصلا خوب در نمیاد😁

2706