2733
2739
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 596915 بازدید | 8873 پست
من بخیه هام رو ت خونه کشیدم با دقت فراوان زیاد درد نداشت باد شکم درد کتف برای اون گازی هست که میزنن ...

اها پس بخیه هم دارم...شما چند روز بعد ج پاتولوژیت اومد؟ به من دکتر گفت ۱۰ روز دگ برو ج پاتولوژیتو بگیر بعد بیا مطب من الان از کجا مطمئن باشم ۱۰ روز دگ ج پاتولوژیم امادس ک پاشم بیام مطب

کاربر @delbarjannهستم.(مشاوره و برنامه ریزی کنکور)
بعد عمل علاوه بر درد کتف و شونه که خیلی شدید بود قرص رو هم قطع کردم پریود بودم ولی یه درد خاصی داشتم ...

اره واقعا درد خیلی بدیه منم کل بدنم درد میکرد نمیتونستم نفس بکشم بهم اکسیژن وصل کردن البته هنوزم درد دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اها پس بخیه هم دارم...شما چند روز بعد ج پاتولوژیت اومد؟ به من دکتر گفت ۱۰ روز دگ برو ج پاتول ...

زنگ بزن بیمارستان ولی معملا آماده میشه

من مدارک پزشکی برای بیمه بعد ج آزمایش گرفتم فتم مطب 

تو مطب هم سونو کرد

2731

سلام. من قرار بود شنبه همین هفته با جواب پاتولوژی برم مطب دکتر اصف ولی الان منشی بهم گفت دکتر ایران نیستن و باید به لاله بخش زنان مراجعه کنم....خب اینجوری نمیشه که قرار بود دکتر بهم قرص بدن واسه ادامه درمان...باران جان و بچه هایی که با اصف عمل کردین دکتر بهتون چه قرصی و چه مدت تجویز کردن؟

بعد سونو رو چیکار کنم قرار بود خودشم سونو کنه اخه😔😔

سلام. من قرار بود شنبه همین هفته با جواب پاتولوژی برم مطب دکتر اصف ولی الان منشی بهم گفت دکتر ایران ...

به من هم گفت که نیست

منم شش ماهم تموم شده و یک بار پریود شدم کلی الان نمیدونم دوباره چه طور باید بخورم،هر ماه قطع کنم نکم،نمیدونم میتریم عود کنه

من بعد عنل دوماه پشت سر هم اچ دی بعد اونم چهار ماه یاز یعنی شش ماه پشت سر هم خوردم

به من هم گفت که نیست منم شش ماهم تموم شده و یک بار پریود شدم کلی الان نمیدونم دوباره چه طور باید بخ ...

به تو نگفت دکتر کی برمیگرده؟ قشنگ جواب ادمو نمیدن که...یعنی بنظرت منم اچ دی بخورم؟ چون به همه یه چی میده دگ فک کنم...من تا الان که پریود نشدم

اچ دی با ال دی فرقش چیه؟

2738
به تو نگفت دکتر کی برمیگرده؟ قشنگ جواب ادمو نمیدن که...یعنی بنظرت منم اچ دی بخورم؟ چون به همه یه چی ...

نمیدونم چی بخوری به نظرم هر طور شده برو بیمارستان لاله،باز به تو گفته برو لاله به من اونم نگفتن😐اصلا خیلی  سخت شد

من از عودش میترسم نکنه اگر هر ماه قطع کنم پریود بشم عودکنه

من به لاله زنگ میزنم خبرش رو میگم بهت

سلام بچه ها من آزمایش CA125 دادم خداروشکر 13.3 بود!!! یعنی اصلا آندومتریوز نیست کیست من؟؟؟ پس چرا از ...

کیست های معمولی هم سخت کوچیک میشن همین که آندونیست و کیست شکلاتی کافیه خوبه دیگه

اخه اچ دی خیلی قویه اشکال داره بنظرت که من ال دی بخورم فعلا تا دکتر برگرده؟؟😔

من زنگ‌زدم لاله داخلی شماره ۷ رو گرفتم اونجا گفتن هنون طور قرص ها رو ادامه بده تا دو هفته دیگه دکتر میاد باید بری پیش خودش چون اون عمل کرده گفتن اونایی که میخوان ای وی اف کنن و درمان ناباروری شون رو میخوان شروع کنن میان اینجا،گفت همون پشت سر هم قرص بخور تا خود دکتر بیاد،تو هم زنگ بزن همون لاله تلفنی راهنمایی میکنن.

من زنگ‌زدم لاله داخلی شماره ۷ رو گرفتم اونجا گفتن هنون طور قرص ها رو ادامه بده تا دو هفته دیگه دکتر ...

منم الان زنگ زدم گفت ما چمیدونم منشی باید اطلاعات کامل به مریضاش بده ما نمیدونیم دکتر کی میاد و باید چیکار کنی😐😐 عجب گرفتاری شدیمااا

2706