2733
2739
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 594199 بازدید | 8873 پست
 خب چرا قرص ضدبارداری میخوری قرص ویسان vissane بخور عوارضش خیلی کمتره فقط پروژسترون داره...چون ...

یکم که تحقیق  کردم نوشته تازه اومده ایران

یعنی پیدامیشه؟یعنی به دکتر بگم که مصرف کنم یا نه؟

بعد عمل گفت فقط یاز رو مثل قبل بخور 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم که تحقیق  کردم نوشته تازه اومده ایران یعنی پیدامیشه؟یعنی به دکتر بگم که مصرف کنم یا نه؟ ب ...

من پیش خانم دکتر یونسی ک رفتم این دارو رو بهم دادن...من از داروخونه دکتر پیکارجو در فاطمی خیابون رهی معیری گرفتم ویسانو...یک ماه و نیمه ک میخورم نمیدونم تاثیر کرده یا نه ولی کلا کیست اندو رو کوچیک میکنه و چسبندگی ها رو از بین میبره اینجور ک میگن...

البته اگ قطع بشه باز دوباره عود میکنه😐

کاربر @delbarjannهستم.(مشاوره و برنامه ریزی کنکور)
2731
نظر دکتر یونسی چی هست در خصوص عمل کردن یا نکردنت؟

خانم یونسی ک شدیدا مخالفه میگه چون دختری ذخیره تخمدانت کم میشه گفته دو ماه ویسانو بخور بعد دوباره بیا ببینیم چی شده

خانم یونسی ک شدیدا مخالفه میگه چون دختری ذخیره تخمدانت کم میشه گفته دو ماه ویسانو بخور بعد دوباره بی ...

از نظر من با همون دکتر پیش برو چون درد هم نداری منم زیاد با عمل کردنت نوافق نیستم

چون واقعا عمل درمان نیست من الان چهار ماهه که عمل کردم ولی خیلی خیلی درد دارم اصلا اون طور که میگفتن عمل راحتی هست نبود برای من که سنگین بود الان مدام دستم روی رحمم هست اصلا موندم دکتر گفته بعد شش ماه پریود بشی اصلا میتونم قطع کنم انقدر درد دارم با خودم میگم الان وضعیتم اینه پریود بشم چی میکشم اصلا یه پیاده روی ساده رو نمیتونم برم،حالا بماند که بعد عمل دو ماه اچ دی خوردم و شدید چاق شدم و وزنم بالا رفته

اون روز رفتم کل مانتو فروشی ها رو گشتم سایز من مانتو نبود مگه مدل های بارداری یا ۴۶ به بالا برمیداشتم اصلا مدل های دخترونه هیچ کدوم تنم نشد مانتو خودم رو هم خیلی تنگ شده به زور میپوشم😔

آدرس مطبش کجاست؟

2740

من تعریف دکتر یونسی رو زیاد شنیدم از همین سایت

پیش آصف جاه هم برو حالا یه نظرش رو بدونی بد نبیت فقط خیلی سخت جواب میده منشی من هم زمان گوشی و تلفن خونه با هم مطب رو گرفتم تا تونستم حرف بزنم قبلا ها بهتر بود ولی الان نمیدونم چرا سخت جواب میدن

از نظر من با همون دکتر پیش برو چون درد هم نداری منم زیاد با عمل کردنت نوافق نیستم چون واقعا عمل درم ...

مطبش خیابون کارگرشمالی کوچه خسروی هست ساختمان پزشکان جامی...تو سایتشون یه گروه هست ک اونایی ک اندو دارن و ویسان مصرف میکنن عضو هستن اونجا راجع بهش بیشتر میتونی اطلاعات بگیری

باران دکتر اصف جاه مدلش چه جوریه؟ یعنی از اونایی ک سریع میگه عمل یا بهش اعتماد کنم اگه گفت عمل عمل کنم اگرم نگفت نکنم؟ یعنی رو حرفش میشه حساب کرد؟

باران دکتر اصف جاه مدلش چه جوریه؟ یعنی از اونایی ک سریع میگه عمل یا بهش اعتماد کنم اگه گفت عمل عمل ک ...

والا نمیدونم مدلش چه طوریه

من یه بار رفتم گفت همدن طور یاز میتونی بخوری چون کبستت کوچیکه زیاد سوال کردم گفت هم میتونی عمل کنی هم عمل نکنی

بعد ۷ یا ۸ ماه رفتم شماره پرونده قبلی رو ندادم و رفتم پیشش گفت باید عمل بشی و وقت عمل داد منشی 

یه بار دیگه رفتم پیشش بازم گفت همین طوری هم میتدنی سر کنی با یاز و عمل نکنی ولی محرد بودن دلیل نمیشه که عمل نکنی  گفت شاید کسی متاهل باشه عمل کنه و تا ده سال بچه نخوا  گفت ربطی به بچه نداره خلاصه اینوه بیشتر تصمیم گیری به عهده خود بیمار میزاره

منم چون از قرص خسته شده بودم و ۵ سال بود که قرص میخوردم انگار دیگه بدنم نمیکشه رفتم عمل کردم به امید اینکه بتونم در ماه یک روز لااقل قطع کنم پریود بشم هر چند خیلی کم ولی پریود بشم

من قبلا ها مثلا ۳ سال پیش قرص میخوردم مداوم باشگاه هم میرفتم و عوارض یائسگی این همه اذیتم نمیکرد ولی الان خیلی عذاب میشکم با قرص خوردن گر گرفتگی و پا درد و تپش قلب خیلی اذیتم میکنه

قبلا ها مشکلی نداشتم.

اینم  بگم من خیلی درد داشتم و پریود بدام مساوی بود با مرگ از طرفی رودم هم درگیر بود اصلا دفع نداشتم ولی بعد عمل که پریود شدم درد مقعد و گرفتگی روده رو نداشتم ولی رحم و شکمم خیلی درد میکرد.از نظر گرفتگی روده و درد مقعد راحت شدم

والا نمیدونم مدلش چه طوریه من یه بار رفتم گفت همدن طور یاز میتونی بخوری چون کبستت کوچیکه زیاد سوال ...

اهاا حالا برم پیشش ببینم چی میگه دگ واقعا خسته شدم انقدر فکر کردم ک چیکار کنم چیکار نکنم😧