2737
2734

من همکارم . خانومشم همکارمونه .

وقتی خانومه قاط میزنه با مگس کش میفته دنبال شوهره و شوهر خودش سوار ماشینش میشه ( ماشینش النترا هست ) و به سوی خونه ی مامانش فرار می کنه .

اللهم صل علی فاطمه و ابیها 

اره زن داداشم داداشمو انداخته بود بیرون اوایل ازدواجشون داداشم ده روز خونه مامانم بود 

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه درو باز نمیکنم براش چون کلید سازه خودش بلد با کارت باز میکنه میاد تو...یه بارم کلید گذاشتم پشت در ...

خخخخخخخ به خاطر شغلش نمیتونی بیرونش کنی 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2728
اره زن داداشم داداشمو انداخته بود بیرون اوایل ازدواجشون داداشم ده روز خونه مامانم بود 

چقدر بد

چرا انقد طولانی شد؟

من همکارم . خانومشم همکارمونه . وقتی خانومه قاط میزنه با مگس کش میفته دنبال شوهره و شوهر خودش سوار ...

از تصورش خندم گرفت 😅😅😅😅😅😅

من همکارم . خانومشم همکارمونه . وقتی خانومه قاط میزنه با مگس کش میفته دنبال شوهره و شوهر خودش سوار ...

از خانوم همکارتون دوری کنید حتما یه دونه از این مگس کش ها تو کیفش هم داره 

2738
از خانوم همکارتون دوری کنید حتما یه دونه از این مگس کش ها تو کیفش هم داره 

جالبه که خانومه خیلی خوش برخورد و مهربونه ظاهرش .

یعنی توی محل کار اگر یک روز نباشه همه ی مشتریها اعتراض می کنن که خانم فلانی کجا رفته .

فقط اقاهه رو موقع فرار تصورکنید . واااای خدا    

مثل چی از خانمش حساب می بره . از هیچ بنی بشری نمی ترسه . ولی از خانمش وحشت زیادی داره . البته مهریه خانمش بالاست . نمی دونم به این ربطی داره یا نه .

حتما ربط داره ولی خیلی خانوم دوست داشتنییه 

خانومه با ما که همکارشیم خیلی خوش برخورده . و خیلی توی محل کار به همه مون کمک می کنه . بنده خدا اگه ببینه سرمون شلوغه خودش داوطلبانه کمک می کنه .

2706