2733
2734
 اره خب خونه باشه حرمت ها شکسته میشه زن که نمیتونه نصفه شب بزنه بیرون ، مرد میتونه تو ماشین هم ...

اینم روشیه. شاد باشید 😍😍😍

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😁😁😁😁😁درو از روش باز کردی؟

نه درو باز نمیکنم براش چون کلید سازه خودش بلد با کارت باز میکنه میاد تو...یه بارم کلید گذاشتم پشت در نغزی رو شکوند با انبر قفلی از تو ماشینش مغزی اورد عوض کرد  اومد تو ... گفت تو ماشین خسته شدم خوابم نمیبره

دعوا بود مگه؟؟؟؟😟😟😟😟😟

اره توضیح میدادیم ک موقع دعوا چطور شوهرامونو شوت میکنیم تو دروازه آخ ببخشید بیرون از خونه!

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
2731
فکر کنم اون دنیا به تفاهم برسیم.واله شوهر من همش میگه تو خنگی هر چی من میگم درسته همین عامل دعوای ما ...

کتاب بخون اطلاعاتتو ببر بالا. کم کم تو مخش فرو کن که خیلی عاقلی

ههههیییی روزگار🤐🤐🤐🤐 زمان قدیم زن جرات نمیکرد جلو شوهر پاشو دراز کنه.پوووووف😣

اون حالت رو بیشتر میپسندی؟

کتاب بخون اطلاعاتتو ببر بالا. کم کم تو مخش فرو کن که خیلی عاقلی

واله خنگم نیستم ولی مثل خودش نقشه برای دیگران نمیکشم به خاطر همین بهم میگه خنگ.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
ببخشید دوستان تو باشگاه پسرم نشستم  دارم حواسم به همه چیزه به پسرم به دخترم که اینور اونور نره ...

همینو بگو. منم یه ساعته میخام برم دسشویی😥

ای وای شرمنده به خدا گفتم که همه چی بهم قاطی شد😊😊😊😊

شوخی میکنم اینجام بگو بخنده خونه خودته راحت باش توروخدا پیژامه بیارم؟تعارف نکن  

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
بیرون کردن نه ولی یکی از اقواممون وقتی دعوا میشه یت عصبانی میشه با هر چی دم دستش باشه شوهرشو کتک میز ...

یاخدا چه زشت و وقیح