2737
2734

سلام من چند ماهه اقدام کردم برای بارداری قبلا تخمک گذاریم روز ۱۴ بود و سیکلام مرتب بود اما الان دو ماهه کلا به هم ریخته یه بار ۳۱ روزه و ماه قبل هم ۲۶ روزه بود برای همین از کیت استفاده کردم بفهمم تخمک گذاریم کیه اینم نتیجه ش شد 

باردار نیستم تیکر زدم اگر خدا خواست این ماه پری نیاد و تیکرم واقعی شه😍😍😍😍❤❤❤❤ . راضی ام به رضای خودش😇😇😇

این یعنی چی تخمک گذاریم قبل از روز ۱۲ بوده یا هنوز نشده آخه اصلا پررنگ نشد

باردار نیستم تیکر زدم اگر خدا خواست این ماه پری نیاد و تیکرم واقعی شه😍😍😍😍❤❤❤❤ . راضی ام به رضای خودش😇😇😇

من چند ماه از کیت استفاده کردم . جز اینکه فقط منو گیج و ناامید کرد هیچ فایده  دیگه ای نداشت . دقیقا ماهی که کیتو گذاشتم کنار از شب بعد پریودیم هر شب اقدام کردم به بارداری نتیجه گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من چند ماه از کیت استفاده کردم . جز اینکه فقط منو گیج و ناامید کرد هیچ فایده  دیگه ای نداشت . د ...

آخه همسرم همکاری نمی کنه اقداممون کم و محدوده متاسفانه

من چند ماه از کیت استفاده کردم . جز اینکه فقط منو گیج و ناامید کرد هیچ فایده  دیگه ای نداشت . د ...

آره ولی مال من توهمیه 😂😂😂

به نظرم هنوز + نشده

آخه ماه قبل هم استفاده کردم  تا حالا هم رنگ نشدن ولی سه چهار ماه قبل سونو رفتم دکتر گفت همه چی خیلی خوبه نگرانم نکنه تخمک گذاری نداشته باشم 

2740
آخه همسرم همکاری نمی کنه اقداممون کم و محدوده متاسفانه

آخه کیت هم به جز استرس و ناامیدی به نظر من کار دیگه ایی نمیکنه .من که کلا" گیج شده بودم سعی کن حداقل یک شب در میون اقدام داشته باشی

اون ماهی که رفتی سونو روز چند پریود رفتی و سیکلت چند روزه بوده و سایز فولیت چند  بود؟

پریام سر ۲۸ روز بود همیشه روز ۱۵ رفتم سونو شکمی بود سایز فولیهام فکر کنم ۲2 بود دکتر از همه چی خیلی راضی بود اما الان دو ماهه پریودام از نظمش خارج شده 

چون پریودت روزاش هر ماه فرق داره پس روز تخمکگذاریتم متفاوت میشه. میخوای یه سونو گرافی برو باز و اینک ...

یعنی فردا هم از کیت استفاده کنم ؟

انشالله که به زودی واقعی میشه دوست عزیز    

انشالله برام دعا کن دلم پر میزنه برای بچه اما همسرم همکاری نمی کنه

2706