2733
2734
عنوان

خانومایی که از کیت استفاده می کنن یه راهنمایی می کنین لطفا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 38 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند ماهه اقدامی؟

خیلی پراکنده بوده اقدامام فکر کنم چهار ماه شده ولی دست و پا شکسته 

باردار نیستم تیکر زدم اگر خدا خواست این ماه پری نیاد و تیکرم واقعی شه😍😍😍😍❤❤❤❤ . راضی ام به رضای خودش😇😇😇
2731
از روز 10پریودی اگه دورت متوسطه،اگه هم طولانی از12،یه شب در میون تا روز 18-20اقدام کن ،ان شاءالله فن ...

انشالله یعنی اون روز میرسه خیلی دلم گرفته برام دعا کن 🙁🙁

باردار نیستم تیکر زدم اگر خدا خواست این ماه پری نیاد و تیکرم واقعی شه😍😍😍😍❤❤❤❤ . راضی ام به رضای خودش😇😇😇
انشالله یعنی اون روز میرسه خیلی دلم گرفته برآن دعا کن 🙁🙁

عزیزم نگران نباش،ان شاءالله مامان میشی،با شوهرت حرف بزن،بگو روحیم داره خراب میشه،تا همکاری کنه

دنیام دخترم
عزیزم نگران نباش،ان شاءالله مامان میشی،با شوهرت حرف بزن،بگو روحیم داره خراب میشه،تا همکاری کنه

خودشم می خواد همکاری کنه اما انگار همه چی دست به دست هم میده تا نشه . نمی دونم خدا برام چی می خواد !!!

مرسی ازت لعلا جونم انشالله نی نی ت صحیح و سالم بیاد بغلت