2737
2739
مثلا ی نمونش ی پره بینی تنگ تر از اون یکی بود

دلارام دکترش داریوش ساریخانی بود.خیلی رو مخم بود اسمش یادم بیاد.فهمیدم.گفتم تو هم در جریان بذارم😁

ایشالله :یعنی خدارا به خاک سپردیم.( استغفرالله)(نعوذبالله)                                                      انشاالله: یعنی ما خدارا ایجاد کرده ایم.(نعوذ بالله)(استغفرالله)                                                             ان شاءالله: یعنی اگرخداوند مقدور فرمود.(به خواست خدا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم😘❤

😘😘

ایشالله :یعنی خدارا به خاک سپردیم.( استغفرالله)(نعوذبالله)                                                      انشاالله: یعنی ما خدارا ایجاد کرده ایم.(نعوذ بالله)(استغفرالله)                                                             ان شاءالله: یعنی اگرخداوند مقدور فرمود.(به خواست خدا)
2731
دکتر داخلی خوب خانم دکتر حشمتی توی بیمارستان کوثر  دکتر گوارش خوب دکتر راحمی از ستاد که میری ب ...

هزینش مهم نیس واسم فقط کارش خوب باشه بینی خودم خوبه مشکل بینی همسرمه تصادف کرده داغونه😑

2740
هزینش مهم نیس واسم فقط کارش خوب باشه بینی خودم خوبه مشکل بینی همسرمه تصادف کرده داغونه😑

پس خوراک همین دکتره هست. جراح فک و صورته. و یکی از درجه یک ترین دکترای ایرانه. چند سال پیش من دنون عقلم رو چون توی عصب بود هیچ دکتری برام نکشید و همه گفتن برو سراغ دکتر بابد ضمیری. تنها دکتری که تونست بدون اسیب به عصبم دندن عقلم رو بکشه بود. اون موقع که برا دندون کشیدن همه جا 50 تومن میگرفتن اون برای دندون عقلم ازم 400 تومن گرفت. 

ادرس دقیقش هم سر کوچه استخر مخابرات که وایسی یکم سرت رو به سمت چپ بچرخون، اون دست خیابون یه ساختمون میبینی که روش کلی تابلو پزشکی وصل شده. برو تو اون ساختمون ببین طبقه چندمه. کارش عالیه، بهش شک نکن