2726

تو شیرازی هستی از ما می پرسی خخخخخخخ

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام دکتر خیلی خوب باشه هزارتا دکتر هست هیچکسم که جوابمو نداد😂😂

برو تو قسمت بیماریها والدین تا 8 سال و قسمت ازدواج همین سوالو بپرس مثل مور و ملخ میان جواب میدن.گروه خلوتی را انتخاب کردی.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
2728
برو تو قسمت بیماریها والدین تا 8 سال و قسمت ازدواج همین سوالو بپرس مثل مور و ملخ میان جواب میدن.گروه ...

چ ربطی ب موضوعات داره

کسی اینجا کاری ب موضوعات نداره

جدیدترین تاپیکا رو نیگا میکننو

تاپیکای بروز شده رو

اول اینکه این تاپیکا

کم پیدا میشه ک ج بدن

و ضمنا اینکه شب تعداد بیشتری آنلاینن

همشو میخوام جز سرطان😑

افسانه کریمی.من خودم قبولش دارم با تجربه هس.از طرف ستا میرین برا پارامنت اولین خیابون اسمش چیه؟؟یادن رفته😁😁😁 تو نت بزن شماره و ادرسش پیدا کن

ایشالله :یعنی خدارا به خاک سپردیم.( استغفرالله)(نعوذبالله)                                                      انشاالله: یعنی ما خدارا ایجاد کرده ایم.(نعوذ بالله)(استغفرالله)                                                             ان شاءالله: یعنی اگرخداوند مقدور فرمود.(به خواست خدا)
والا خودشون راضی هستن آرایشگاه که دیگه هیچی همیشه مشکل داشتم

عزیزم از همه جا میان شیراز برا بیماریشون شما میگین دکتر خوب نداره.عجبا.فقط یه سر به بیمارستان نمازی بزنید اطلاعات جمع کنید متوجه میشید

ایشالله :یعنی خدارا به خاک سپردیم.( استغفرالله)(نعوذبالله)                                                      انشاالله: یعنی ما خدارا ایجاد کرده ایم.(نعوذ بالله)(استغفرالله)                                                             ان شاءالله: یعنی اگرخداوند مقدور فرمود.(به خواست خدا)
عزیزم از همه جا میان شیراز برا بیماریشون شما میگین دکتر خوب نداره.عجبا.فقط یه سر به بیمارستان نمازی ...

من عرض کردم تاحالا شیراز به پزشک مراجعه نکردم که از خوب یا بد بودنشون مطلع باشم

من عرض کردم تاحالا شیراز به پزشک مراجعه نکردم که از خوب یا بد بودنشون مطلع باشم

درسته ولی یجورای جملتون مبهم بود برا همینم برداشتم جور دیگه شد.نوشتین بجز عمل بینیم که اونم ناراضی بودم.که اونم ناراضی بودم منو دچار سردرگمی کرد😁😁

2706