2733
2739

من کلا سریال نمیبینم ولی اینو گذری در حدود چند دقیقه ای دیدم دلم میخواد بدونم اصل داستان چیه و پانته ا بهرام‌ چه جور شخصیتی داره تو این سریال؟ایا یه ادم دروغگو هست؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه زجر کشیده و تنهاست که از دوستش نامردیم دیده الان پر از نفرت و کینه ست

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
سوالت خیلی کلیه ولی آره بدجنسه 

حس کردم با احساسات ادمها بازی میکنه هم با مردها و حتی با دخترش 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

یک ادم کینه ای حق به جانب که فکرمیکنه خودش میتونه هررررر کاری بکنه وحقشه اما دیگران حق ندارن کوچکترین کاری که اون خوشش نیاد انجام بدن نمونش از مرضیه کینه داره چون زن مالک شده بااینکه خودش مالکو ول کرده باعث شد مادرمالک سکته کنه 

2738
از کدوم دوستش نامردی دیده

مرضیه 

بنطرم خیلی اشغال بوده خودشو می چسبونده به مالک 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
یه زجر کشیده و تنهاست که از دوستش نامردیم دیده الان پر از نفرت و کینه ست

چه نامردی ای؟😧

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉