2733
2739
عنوان

میخوام جدا شم ( قطره چکونی نکردم خیالتون راحت)

| مشاهده متن کامل بحث + 2709 بازدید | 87 پست
معذرت خواهی میخواستم کنم منو زد اجازه نداد حرفمو بگم الان فک نکنم بیاد پا پیش بزاره ک منم معذرت خواه ...

اگه دوسش داری بازم صبر کن اگه نداری که هرجور صلاح میدونی

خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجور آدمایی همه جا هستن ک نخاله بازی درمیارن

شوهر منم گاهی گیر میده ک این چیزا

ولی وااااقعا چ ربطی ب ما داره

اون لحظه عصبانی بوده ی چیزی گفته

مطمئن باش میگذره عزیزم

2742

استارتر شما خیلی 

مشکلت متاسفانه بیشتر از چیزی هست که گفتید

ریمل خشونت خانگی رو شما داره اعمال میشه

مگه برده و اسیر هستید؟

دو روز دیگه همه‌ی منبت و اعتماد به نفس و زن بودنتون رو ازتون می‌گیره

خیلی ناراحت شدم:(

تو دوس داری برگردی ؟ 

معلومه که دوست دارم چون شوهرم و زندگیمو دوست دارم شوهره من یه آدم لج باز ولی کمبود عاطفه و محبت داره دیروز با یه مشاور صحبت کردم دیدم راست میگه دوره زمونه خرابه ما محبت نکنیم به طرف کسی دیگه کشیده میشن ما بلند بشیم یکی دیگه میشنه جایه ما مردها هم که خره محبت کردنن مشاور گفت با پنبه سر ببرن زنها زندگیشون بهشت میشه اینجوری که هرچی شوهر گفت بگیم چشم اعصبانی بودنی با سکوت و قربون صدقه و آره تو راست میگی خرشون کنیم من خودم یه آدم عصبیم و جواب ندم انگار میمیرم ولی تصمیم گرفتم واسه زندگیم تلاش کنم 

2738
اصلا چشمم اب نمیخوره بیاد معذرت خواهی کنه چون واقعا فک میکنه ک فقط اشتباه از منه 

خوب مادرت یا پدرت بهش زنگ بزنه و ازش بخواد بیاد خونتون تا صحبت کنید و با زبون نرم رامش کنید ببخشید طلاق گرفتن راحته سره دور روز همه چی تموم میشه ولی دردسرهای بعدش شروع میشه

خوب مادرت یا پدرت بهش زنگ بزنه و ازش بخواد بیاد خونتون تا صحبت کنید و با زبون نرم رامش کنید ببخشید ط ...

اونو ما بگیم بیا خونه حرف بزنیم مغرور میشه فک میکنه کارخوبی کرده

عزیزم بخاطر ی بحثی ک بین همه زن و شوهرا هست میخای طلاق بگیری؟

بیشتر فک کن زود تصمیم نگیر

بهارِ زندگیِ مادر، تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو، و بهشت اینگونه کشیده شد به زیر پاهایم🤱💙🧿