2733
2734
عنوان

میخوام جدا شم ( قطره چکونی نکردم خیالتون راحت)

| مشاهده متن کامل بحث + 2713 بازدید | 87 پست
منم مث تو اوایل هرچی میشدفقط طلاق فک میکردم.ولی بعد ب خودم اومدم ک طلاق بگیرم چی میشع؟نگاهارو چ طو ت ...

همشون درست ولی میدونم نمیاد قبلا هم خودمو کشتم با سیاستم برخود کردم هر کار کردم گف بمیرم از این خونه نمیرم فقط امیدم این بودم مامان باباش بمیرن من راحت شم ک میبینم اونا اهل مردن نیستن 

یه سوال شما ازادین یعنی تنها میرین بیرون ؟

ن منم نمیزاره تنها برم بیرون خودمم راحتم هرجا میرم با ماشین میبره میاده

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند روزی ازش دور باش تا ارومتر بشی بعدم ک اومد منت کشی حسابی بابت دست بلندکردنش تنبیهش کن و قول بگیر ...

اصلا چشمم اب نمیخوره بیاد معذرت خواهی کنه چون واقعا فک میکنه ک فقط اشتباه از منه 

چرا صفحتو قفل نمیکنی که هر کی نظر نذاره . وقتی میبینی همسرت حساسه. حتما خیلی دوست داره که انقد عصبی ...

صفحم قفله چون دشمنم زیاده دوس ندارم همه دنبالم کنه من از قسمت سرچ رفته بودم پستای مختلف رو ک حتی فالوشون نکردم نگا میکردم مگ زدن از رو دوس داشتنه ؟ 

2731
بله حق نداشت عزیز م شما رو بزنه بزرگترین اشتباه مرد شکستن دل همسرشه اونم با زدن . شما این طور دیگه ف ...

منتظر میمونم چن روزی ببینم اصلا میاد سمتم یا نه اگ نیاد مطمن میشم ک اونم نمیخواد دیگ

ن منم نمیزاره تنها برم بیرون خودمم راحتم هرجا میرم با ماشین میبره میاده

یعنی شما راضی هستین از این موضوع تو خونه زندونی باشی تنها نبره بیرون 

مال من حتی چن قدم هم باهام بیرون پیاده نمیاد فک میکنه همه منو میخورن میبره با ماشین دم در مغازه باز برمیگردونه خونه من از این موضوع ناراضیم نمیتونم تحمل کنم سختم میشه واقعا

تو چرا عزیزم ؟

یه روانی وحشی بداخلاق مثل پدرش گیرم افتاده یعنی لحظه ای ارامش نداشتم تو این ۳سال 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
کاش سعی کنه باهام اشتی کنه اون موقع منم سعیمو میکنم ولی میدونم نمیاد از بس مغروره

اگه اومد که ان شاالله میاد حتما سعی کن مجبورش کنی خونه رو عوض کنید این شرط رو بزار براش

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
فک نکنم بیاد حتی میخواستم فردا برم پیش وکیل

میاد دیر و زود داره چون الان منم بدتر از وضعیت توام من حسابی کتک خوردم و اومدم خونه مامانم ولی مامانم میخواد فردا بزنگه احضارش کنه