2737
2734
عنوان

پسردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 289485 بازدید | 469 پست
میگم من ۵ روز دیگه میشه روز ۱۶  دیروز سه بار و امروز هم یه بار همسرم تخلیه شدن میگم ۵ روز صبر ک ...

برای تقویت اسپرم به همسرتون کاسنی بدید   

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
عزیزم مدت تخلیه شدنو گفتم اخه دیروز ۳ بار امروزم یه بار ۵ روز دیگه ام اقدام دارم

شما رژیم رو رعایت کرده باشی و

شستشوی واژن

شوهرتم امگا و فولیک اسید خورده باشن و گرمیجات 

تقویم رو هم نگاه کن حتما روز تخمکگذاری رابطه داشته باشی

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مطمئنید؟اخه سر دخترم زیاد میخورد  من شنیدم  دختر زاس

شما بخوری اره 

ولی کلا برای زیاد شدن اسپرم خیلی خوبه

موز میخورن هر روز خودم نه ولی 

موز پتاسیم بالا داره 

و برای پسر دار شدن خودت باید موز زیاد بخوری

همسرت هم

دیشب ی مطلب خوندم راجب پسر دار شدن که نوشته بود حتما ویتامینaو dو کلسیم در بدنتون باید کافی باشه و کمبود نداشته باشید در اینها

راجب کاسنی مطمئنم، همه طب اسلامی و سنتی برای مرد توصیه کردن خوردنش رو ، که به فرزند آوری و پسر دار شدن کمک میکنه

هرکی یه چیزی میگه یکی میگه هرچی زمان تخلیه نشدن مرد بیشتر باشه بهتره  یکی میگه زودتر باشه   ...

اگر کسی مشکل داره، بهتره روز در میون رابطه داشته باشه این به زود باردار شدن کمک میکنه

ولیکن اگه جنسیت مهمه برات باید روزهای تخمکگذاری رابطه داشته باشی

قبلش دوش گرم نگرفته باشی(شوهرت مخصوصا)

محیط واژنت قلیایی باشه

‌حتما رابطه تون عمیییق باسه و حالتی که دخول عمیق هست رابطه داشته باشین

حتما بعد از رابطه چند دقیقه از روی زن مرد پا نشه

حتما حتما بعد از جدا شدن از همسرت پاهاتو بالابزن و ی ربع همون حالت باش

اینا کمک میکنن واقعا

2738

در مورد ارتباط قهوه و پسردار شدن هیچ مطلب علمی پیدا نکردم

!

که سایت رسمی یا کتابی تایید کرده باشه!

شاید چون افزایش انرژی میده! بعضی خانوما توصیه میکنن!!!

توت فرنگی ویتامین c داره و بهتره چیزایی که حاوی ویتامین cبرای پسردار شدن خورده نشوند

کیت تخمکگذاری! برای یافتن روز دقیق تخمکگذاری! اقدام در روز تخمکگذاری کمک میکنه به پسردار شدن بهتر ...

مابین‌این‌۴روزیک‌روزمثبت‌میشه‌دیگه‌آره‌درسته؟من‌استفاده‌نکردم‌واس‌اون

مابین‌این‌۴روزیک‌روزمثبت‌میشه‌دیگه‌آره‌درسته؟من‌استفاده‌نکردم‌واس‌اون

یک روز دو خط خیلی پر رنگه

و دو روز هم دو خط کم رنگ داری

💬 باید بدانید که کیت تخمک گذاری طی یک روند به مرور از کمرنگ به پررنگ و مجددا از پررنگ به کمرنگ پیش می رود. آنچه مهم است هنگامیست که برای اولین بار کیت کاملا پررنگ می شود

2706