2733
2734
عنوان

کیابچشون بریچ بوده وسزارین شدن؟

370 بازدید | 22 پست

یه سوالم اینه که دکترتون طبق اخرین سونو(هفته چند)تصمیم گرفت سزارین کنه واینه روزعمل سونومیکنن یانه؟دوم اینکه نامه دیسک کمردارم که دکترم گفته بایدسزارین بشه دکترم گفته من نمیتونم طبق این بنویسم سزارین چون تشخیص متخصص ارتوپدبوده بایدباخودت ببری بیمارستان روزعملت؟؟کسی تجربه داره؟

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 من بریج بود دخترم هم اخرین سونو هم روزی که بستریت میکنن یه عکس میگیرن اگه هنوز بریج باشه که دی ...

وای میدونی چی شده بچه من تاهفته۳۷بریچ بوده الان چرخیده دکترم گفت روزقبل عمل سونوت بریچ باشه حالامیخوام بخرم براش ببرم شنیدم خیلی هاگفتن اگه۲۴ساعت قبل عمل باشه سونونمیکنن مجدد.مگه شماتاریخ اخرین سونوت باعملت فاصله داشته که سونوشدی لحظه اخر؟خیلی میترسم بیمارستان قبول نکنه حالادکترم میگه اوکیه من اضطراب دارم اخه بعدازچندسال نازایی باای وی اف باردارشدم طبیعی نمیخام

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣
2740

بریچ یعنی عرضی؟؟؟

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
وای میدونی چی شده بچه من تاهفته۳۷بریچ بوده الان چرخیده دکترم گفت روزقبل عمل سونوت بریچ باشه حالامیخو ...

برا من ۳۷ هفته که سونو کردم بریج بود دوباره شبی که قرار بود بستری کنن برا عمل تا عکس نگرفتم که مشخص بشه هنوز بریجه بستریم نکردن

برا من ۳۷ هفته که سونو کردم بریج بود دوباره شبی که قرار بود بستری کنن برا عمل تا عکس نگرفتم که مشخص ...

تقریباتاریخ سونوتون۱۰روزقبل عمل بوده پس براهمون سونوکردن

بریچ یعنی عرضی؟؟؟

سرپا

2706