2737
2734
عنوان

دوستانی که در بورس سهام دارند لطفا حتما بیان ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 74 پست
میشه بیستر راهنمایی کنی ؟؟ از کجا باید بفهممم کارگزاری ها در شهر من کجا هستن ؟؟؟؟ کدوم سهام خوبه ؟؟؟ ...

اگه تو شهر خودت هم نباشن تو مرکز استان هستن 

برو اینترنتی ثبت نام کن ،زنگ میزنن بهت معرفی میکنن کدوم نمایندگی بری

من دیشب کارگزاری آگاه ثبت نام کردم 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میشه بیستر راهنمایی کنی ؟؟ از کجا باید بفهممم کارگزاری ها در شهر من کجا هستن ؟؟؟؟ کدوم سهام خوبه ؟؟؟ ...

توی نت بگرد کارگزاری ها هست توی شهرتون ...معمولا سهام نفت پتروشیمی و صنایع خوب هستن و همه اسم مخفف دارن ... باید خودتون تحقیق کنید .

یه چیز دیگه 

یه کاربر آقایی توی نی نی سایت هستن به اسم پسر جوانمرد،یه آقای خیلی محترمن که بصورت حرفه ای تو بورس معمله میکنن میتونید ازش راهنمایی بگیرین

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2738
یه چیز دیگه  یه کاربر آقایی توی نی نی سایت هستن به اسم پسر جوانمرد،یه آقای خیلی محترمن که ب ...

وای اینقد تو امضاش تاکید کرده منو صدا نزنید و اسمم رو نبرید جرات ندارم ! نمیدونم بقیه چه رفتاری کردن بنده اینجوری تو امضاش تاکید کرده

خدا جون به دلها نگاه کن....برای آرزوهای دل همدیگر دعا کنیم
وای اینقد تو امضاش تاکید کرده منو صدا نزنید و اسمم رو نبرید جرات ندارم ! نمیدونم بقیه چه رفتاری کردن ...

جو خاله زنک نی نی سایت متاسفانه اجازه نمیده که ادم از فضای مجازی درست استفاده کنه ،یکیم هست که ادم میتونه ازش راهنمایی بکیره اینجوری....

بنده خدا وقتی جایی اظهار نظر میکنه یا اینکه یکی براش تاپیک میزنه بعضی کاربرا اینقد بی ادبانه برخورد میکنن انگار چه جرمی مرتکب شده که  نی نی سایت اومده ....

2706