2733
2739
عنوان

دوستانی که در بورس سهام دارند لطفا حتما بیان ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 74 پست
با چند تومن میشه شروع کرد؟  از کجا میشه اطلاعات بورس و سهاممونو بالا ببریم؟

با هرچقد پولی که داری حتی 100 هزار

اخه ارزش هرسهم خیلی کمه مثلا سهام بانک ملت الان نزدیک 200 تومنه مثلا 

ینی هرسهم 200 تومن ،اوقت شما باتوجه به پولتون هرتعدادی که بخایین سهم میخرین مثلا 500 تا سهم میخرین که میشه 100 هزار تومن 

با بالارفتن ارزش سود سهانی که خریدین پول سودش میرهتو حسابتون اگرم افت کنه از سودی که کردین کم میشه اگه خیلی افت کنه از اصل پولتون کم میشه و ضرر کردین 

باید سهام شرکتهای معتبر مثل پتروشیمی هارو خرید ،

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

ولی برای شناخت سهما باید از نمودارای هر سهم سردربیاری که باید کلاس بری ..من خودم ده تومن پول گذاشتم هر دفعه هم کلی سود کردم ..البته من خودم سهمارو نمیشناسم از یکی از دوستام همیشه راهنمایی میگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر انلاين بخواين بله  كه يه ازمون داره اگر قبول بشيد انلاين رو ميدن

اون آزمون روهم بدیم بازم باید بالاخره مراجعه حضوری داشته باشیم برای ارایه مدارک و دریافت کد بورسی

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
ولی برای شناخت سهما باید از نمودارای هر سهم سردربیاری که باید کلاس بری ..من خودم ده تومن پول گذاشتم ...

خب سهام های خودتون رو معرفی میکنید ؟؟؟؟

خدا جون به دلها نگاه کن....برای آرزوهای دل همدیگر دعا کنیم
2731
با هرچقد پولی که داری حتی 100 هزار اخه ارزش هرسهم خیلی کمه مثلا سهام بانک ملت الان نزدیک 200 تومنه ...

اسم سهام های پتروشیمی چیه ؟؟

2740
واسه کد انلاین دادن آزمون نمیخواد که!

چرا انلاين يه ازمون داره بايد تا حدي بلد باشين كه انلاين بدن ممكنه بعضي كارگزاريها براي جذب مشتري خودشون جواب بدن ازمون رو 

من که پارسال کد گرفتم هیچ آزمونی در کار نبود که بخوان جوابا رو هم بدن!خیلی تعجب کردم.!بچه ها خودتون میتونین تماس بگیرین کارگزاری بپرسین شرایط رو..به ماکه گفتن برای کد انلاین فقط مدرک تحصیلی و کپی مدارک تحصیلی میخوان همین.

من که پارسال کد گرفتم هیچ آزمونی در کار نبود که بخوان جوابا رو هم بدن!خیلی تعجب کردم.!بچه ها خودتون ...

وهی من مدرکمو نگرفتم از دانشگاه ! اصلش رو

دیپلمم رو باید ببرم😅

من که پارسال کد گرفتم هیچ آزمونی در کار نبود که بخوان جوابا رو هم بدن!خیلی تعجب کردم.!بچه ها خودتون ...

ازمون که چه عرض کنم حدود 10 تا سوال چهار گزینه ای که نشون بده چقد آشنایی داریم با بازارسهام 

حضوریهم همسرم رفته بودن قبلنااااا این سوالا بوذه 

من هم که تازه ثبت نام  اینترنتی کردم سوالا بود باید پرینت میگرفتم و جواب میدادم و میبردم نمایندگی کارگزاری

اگه اشتباه نکنم مدرک تحصیلات دانشگاهی میخوان ولی مطمئن نیستم

زیر دیپلم قبول نمیکنن ،

اسم سهام های پتروشیمی چیه ؟؟

اسمارو نمیدونم ولی سایت هایی مثل tmc هست که ارزش سهام شرکت های مختلف رو میده و نوسالنات و سابقه اونارو نشون میده که از طریق اونا میتونین سهام موردنظرتون رو انتخاب کنین 

سعام بانک ها ارزونتره اگه میخایید تازه شروع کتید با سهام بانکها مثل تجارت که الان تقریبا پایینه و روند رشد داره شروع کنید تا یاد بگیرید کامل 

چون سهلم پتروشیمی ،ارزش هرسهمش چندین برابر هر سهم بانکه 

2706