2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تازه پ شدم فکر میکردم انقد ازم خون میره تا بمیرم و فقط با صدای بلند گریه میکردم

پسرداییم ک ده سال از من بزرگتره اومد گفت چته گفتم دارم میمیرم خونم داره تموم میشه بعد مامانمو صدا زدو…..خلاصه ک شرفم رفت…

تف به بلوغ اصلن... من یادمه رو پای داداش بزرگم نشسته بودم بعد برای اولین بار پریود شدم، یعنی جیغ می‌کشیدم بعد اون یکی داداشم میگف تموم شد داری میمیری، بعد هر هر میخندید بهم🗿

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن🤎🖇️یه تتومون نشه؟🦗🤏🏿 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
2706