2733
2734
عنوان

رازیانه و چاقی یا لاغری آیا؟🤔

23416 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها من امروز پودر رازیانه خریدم چون شنیدم واسه پر شدن بدن و بزرگ شدن سینه و اینا تاثیر داره اما الان تو نت سرچ کردم همه گفتن لاغر میکنه درسته آیا؟؟😕 شما تجربه ای ندارید؟🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره منم میخوام سینه هام پر بشع خیلیا رو شنیدم از دم کرده رازیانه نتیجه گرفتن البته گفتن دوران پریود نخور روغن خراطین هم باید اصل باشه از کجا بدونم اصله؟

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
2731
من میخوام سینم پر شه اگه کسی چیزی میدونه به منم بگه. من عرق رازیانه رو شنیدم 

آره اینطور که من شنیدم باید پودر آسیاب شدشو از عطاری بخری بعد بزاری با آبجوش دم بکشه بعدش با عسل یا چیزی قاطی کنی بخوری بخاطر مزش.. حالا الان دیدم که میگن لاغر میکنه

من نمیخوام لاغرتر ازین بشم😭😢

2740
آره منم میخوام سینه هام پر بشع خیلیا رو شنیدم از دم کرده رازیانه نتیجه گرفتن البته گفتن دوران پریود ...

از من میشنوی روغن خراطین نخر فقط پولتو میریزی آشغالی.. روغن اصلش از یه کرم بدست میاد که رنگ قرمز و بوی فوق العاده بدی داره.. به حدی که میخوای‌بالا بیاری😑

من فقط میدونم رازیانه هورمون استروژن هست، و مصرف زیادش میتونه تعادل هورمونی آدم رو به هم بریزه اینو ...

آره واسه کسائی مثل من که پریودی نامنظم دارن خوبه. منظم میکنه

عیب نداره مارکش چیه اون روغن اصلیش؟

نمیدونم مارکشو ولی خواستی بخری از رنگش و بوش مطمعن شو.. خیلیاش هم قاطی داره واسه همینه نتیجه نمیدن.. برو پیش یه آدم مطمعن

2706