2733
2734
عنوان

شگرد جدید و کثیف دی جی کالا

| مشاهده متن کامل بحث + 1096 بازدید | 72 پست

ماه قبلم یکروز قبل از تاریخی که بسته باید به دستم میرسید،اعلام کرد دو‌قلم از سفارشتون ناموجود شده.یعنی طی ۵روز اینا نمیدونستن موجود ندارن؟

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای من نداشت ولی خب کلی خرید کردم ۵۰ ت هزینه ارسال داشت که زدم میرم از شعب دیج ی کالا تحویل میگیر ...

منم ناراضی نبودم اصلا تعجب میکنم.

هر چی هم دوست نداشتم مرجوعی کردم .

به قول شما لباس زیرمم خریدم .

البته مثل هر استارت آپی باگ داره ولی باگاش را چشمگیر ندیدم و قابل قبول بوده

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
تازه دی..جی کلی هم وام میده به اونایی که خرید میکنن ...اونم وام بدون سود... این قسمت قضیه را چطور ت ...

اتفاقا با همین پولهای مردم که ده روز ، ده روز نگه میداره وام میده ، فروش را میبره بالا ، زرنگ شدن حسابی

اتفاقا با همین پولهای مردم که ده روز ، ده روز نگه میداره وام میده ، فروش را میبره بالا ، زرنگ شدن حس ...

خب پس پرداخت دری منزل بزنین که پول تون نرسه به بقیه 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

اگر برا شما این اتفاق افتاده دلیل نمیشه برا همه این کارو کنه و شگردش باشه که

من همیشه راضی بودم 

متاسفم که شما تجربه بدی داشتین

اما همیشه سر وقت فرستادن و از اون بهتر هم مرجوعی های بی چون و چراشون هست

چند ساله که هیچ حسابی سود روزشمار نداره

پس فرقی نمیکنه اون پول تو حساب شما باشه یا دیحی کالا

میتونین پرداخت در محل رو انتخاب کنین

امکان خرید قسطی هم داره که خیلی از دوستای من میخرن. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
منم ناراضی نبودم اصلا تعجب میکنم. هر چی هم دوست نداشتم مرجوعی کردم . به قول شما لباس زیرمم خریدم . ...

حالا من میخواستم لوازم تحریر بخرم برای پیش دبستان پسرم

قبلش چن تا مغازه رو چک کرده بودم

دیروز شوهرم گفت بریم خرید

گفتم معازه ها واقعا گرونتر میدن اجناس رو

و ضمن اینکه اگه سوال زیاد بپرسی بدشون میاد

ولی تو نت قشنگ ۳ساعت همه جوانب رو چک کردم

ارزونترین فروشنده رو نسبت به جنسی که میخواستم سنجیدم

نطرات رو خوندم و بنطرم خرید مطمین تری انجام دادم

پول بنزین هم که میخواستم بدم برم مغازه هارو بگردم دادم هزینه ارسال

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
قبلا داشت خیلی وقته پرداخت در محل نداره و در جا باید پول را واریز کنی

آخرین خریدی ک داشتم آخرای فروردین بود ک اونم در محل پرداخت کردم،شاید جدیدا عوض شده

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱

من چندبار خریدم کردم مشکلی نداشتم واقعا قیمتهاشون خیلی مناسبتره از مغازه ها مخصوصا اسباب بازی و لوازم التحریر

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706