2737
2734
عنوان

رابطه دختر خالم با مرد متاهل

2786 بازدید | 136 پست

دختر خالم اسمش مریمه. مریم چن سال پیش عاشق یوسف شد خیلی همو دوست داشتن طوری ک حتی یک روز هم بدون هم نمیتونستن مریم مخفیانه با یوسف در ارتباط بود یوسف قبل از دوستی با مریم با دوست مریم دوست بوده بعد اونو...

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد دوست مریمو ول کرده بود با مریم دوست شده بود مریم هم میدونست ک یوسف قبلا عشق دوستش بود ولی بازم یوسف رو دوست داشت و باهاش در ارتباط بود چن ماهی با هم در ارتباط بودن تا اینکه یوسف میره ب خانوادش میگه برین خواستگاری مریم

مادر یوسف ساز مخالف میزنه میگه من راضی نیستم ب خواستگاری مریم بیام .(. خانواده یوسف و مریم باهم اختلاف داشتن)و خیلی حرفای بدی ب خانواده مریم میزنه خلاصه اینکه با هزار بدبختی بدون رضایت یوسف خانوادش میرن خواستگاری دوست مریم (یعنی همون کسی ک یوسف ولش کرده بود .فامیل نزدیک یوسف هم بوده)

و دوست قبلی مریم هم بود ک الان دیگه با هم در ارتباط نبودن) مادر یوسف میره با خانواده دوست مریم (پریسا) حرفاشونو میزنن نظر پریسا رو ک میپرسن میگه من راضی ام (از لج مریم ب مادر یوسف جواب مثبت میده) از اونطرفم یوسف و مریم بازم باهم در ارتباط بودن

2740

مریم هم خبر نداشت ک حرفای یوسفو ب پریسا زدن و قراره بزودی عروسی کنن چن ماهی میگذره ک همه خبردار شدن عروسی پریسا و یوسفه اونروز حال مریم دیدنی بود

یوسف هم تسلیم مادرش میشه و با پریسا عروسی میکنه روز عروسی یوسف مریم اونقدر گریه میکرد حتی میخواست خودکشی کنه ما هم از ترس تنهاش نذاشتیم خلاصه یوسفم عروسی کرد اما اولین شبی ک باید کنار همسرم باشه ب مریم زنگ میزد و التماس میکرد ک ببخشدش