2733
2734
عنوان

چالش لاغری بامدادخمار😗😆

1582 بازدید | 11 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2113485/چالش-زندگی-سالم-و-لاغری-بامداد-خمار-دوره-جدید

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
تاپیک جدید نزدن بامدادجون؟ 

نه هنوز انلاین نشده .

تگت میکنم اگه زد

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام جان

سلام منم میخوام توگروه باشم ۱۲اردیبهشت۹۹زایمان کردم ۳۳سالمه قدم۱۷۲ وزنم ۸۸کیلوهدفم۷۰کیلوئه قبل بارداریام ۵۹بودم ۳بارباردارشدم 

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
سلام منم میخوام توگروه باشم ۱۲اردیبهشت۹۹زایمان کردم ۳۳سالمه قدم۱۷۲ وزنم ۸۸کیلوهدفم۷۰کیلوئه قبل باردا ...

عزیزم دیگه بامداد جون عضو نمیگیره  

شما گروه من نمیشید 

2738
عزیزم دیگه بامداد جون عضو نمیگیره   شما گروه من نمیشید

چرااخه باشه ممنون

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩

یعنی الان نمیشه تو چالش لاغری بامدادخمار عضو شد؟

چالش_لاغری_بامداد خمار،وزن اولیه۸۱۶۰۰ وزن مورد نظر ۵۸  قد ۱۶۶ وزن شروع چالش ۷۶۴۰۰...هفته اول۷۵۶۰۰...هفته دوم 😑۷۵۴۰۰...هفته سوم۷۴۴۰۰...😊هفته چهارم ۷۳۴۰۰...هفته پنجم...۷۲۹۰۰😐