2726

سلام به همه 

این تاپیک ادامه تاپیک قبلیمونه 

لطفا دوستان جدید برای شروع رژیم و برنامه حتما حتما قبل از هر کاری توضیحات پست زیر رو با دقت بخونن و بعد هر سوالی داشتن بپرسن 

ممنون 😘

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

دوستان عزیزم که تازه تشریف آوردید خیلی خوش اومدید امیدوارم بتونیم در كنار هم به وزن ایده آل مون برسیم چون ما با اراده هستیم و لیاقت بهترین ها رو داریم

چند تا نکته درباره برنامه و رژیم ما 👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

👈رژیم انتخابی ما کالری شماری هست یعنی پایه اصلی روی کالری شماری هست و در کنارش ( پنج دو هست که در ادامه توضیح میدم ) کالری شماری یعنی اینکه ما کالری هر چیزی که تو تمام روز میخوریم رو حساب میکنیم ، 

📌فرمولش اینه که باید وزنتون رو در ۲۰ضرب کنید  کالری مورد نیاز برای رژیم بدست میاد مثلا اگه وزن ۷۰باشه در ۲۰ضرب میکنیم.    ۱۴۰۰=۲۰×۷۰  کالری مورد نیاز روزانه میشه ۱۴۰۰ 

📌توضیح رژیم پنج دو 

پنج دو یعنی پنج روز در هفته رو کالری شماری کنید و دوروز رو زیر ۵۰۰ کالری مصرف کنید که بهش میگن روز فست که کالری روز فست برای همه وزنها یکی هست خانوما ۵۰۰ و آقایون ۶۰۰ کالری ولی روزهای آزادتون رو طبق همون فرمول بالا حساب کنید مثلا کسی که وزنش ۷۰ هست پنج روز در هفته ۱۴۰۰ کالری و دوروز در هفته زیر ۵۰۰ کالری مصرف نیکنه 

به این رژیم میگن ۵/۲ 

📌نکته: کسایی که برای اولین باره رژیم رو شروع کردن بهتره ماه اول با کالری شماری رژیم بگیرن از ماه دوم ۵/۲ رو شروع کنن چون ممکنه روز فست براشون یکم سخت باشه 

📌کسایی که میخوان کالری شماری کنن بهتره از کالری که با فرمول بالا بدست آوردن صد کالری کم کنن مثلا فردی با وزن ۷۰ که کالریش با توجه به فرمول بالا میشه ۱۴۰۰ بهتره صد تا کم کنه روزی ۱۳۰۰ کالری مصرف کنه 

📌به هیچ عنوان هر روز زیر هزار کالری نباشید چون بعد از یمدت رژیم وزنتون استپ میکنه 

دوستان ۵/۲  همون دوروز فست زیر هزار کالری باشن و دوستان کالری شماری فقط میتونن یک روز زیر هزار کالری مصرف کنن 

📌بعد از هر پنج کیلو کاهش صد کالری از کالری روزانتون کم کنید 

👈چجوری کالری شماری کنیم اول میتونید برنامه کرفس یا مانکن یا هر برنامه کالری شماری که باهاش راحتید رو نصب کنید و هر چیزی که از صبح تا شب میخورید رو وارد کنید تا جمع کالریتون بشه ۱۲۰۰ راه دوم اینه که  میتونید از رو جدول کالری غذا ها که تو سایت ها هست کالری غذا تون رو پیدا کنید و خودتون با ماشین حساب حسابش کنید البته نرم افزار رو نصب کنید راحت تر هستید 

📌توضیح استفاده برنامه کرفس تو صفحه ۵ تاپیک اصلی همراه باعکس هست 

👈هر هفته یکشنبه ها وزن کشی داریم باید بیایید و وزن جدیدتون رو اعلام کنید من اسمتون و وزن جدیدتون رو میزارم تو لیست با دیدن تغییر وزنتون یه عالمه انرژی و انگیزه میگیرید فقط اگه نزدیک  یا تو دوره پریود بودید اون هفته نمیخواد وزن کنید چون وزنتون رو بیشتر نشون میده که کاذب هست که بخاطر تجمع آب تو بدنه 

📌به هیچ عنوان خودتون رو وسط هفته وزن نکنید 

این نکته خیلییییی مهمه اصلا به هیچ عنوان نباید بجز روز یکشنبه صبح ناشتا خودتون رو وزن کنید  

ادامه در پست پایین 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

👈حتما ورزش داشته باشید اگه باشگاه نمیتونید برید تو خونه رقص ، حلقه ،طناب و... یا پیاده روی انجام بدید در صورت امکان کالری ورزش رو از کالری غذاتون کم نکنید مثلا نگید امروز اندازه صد کالری ورزش کردم پس بیشتر بخورم

👈اگه یه وعده بیشتر خوردید اشکال نداره نا امید و مایوس نشید فردا جبران کنید مثلا اگه امروز ۵۰۰کالری بیشتر خوردید فردا۵۰۰ کالری کمتر بخورید ولی سعی کنید تا حد امکان ارادتون قوی باشه و بیشتر از حد کالریتون نخورید

👈هر جایی احساس کردید انگیزتون کم شده بیایید بگید تا همه بهتون انرژی بدیم

👈لطفا به حرف اطرافیانتون اصلا گوش ندید اینکه میگن رژیم نگیر مریض میشی ، تو لاغر نمیشی ، صورتت خراب شده ، لاغری بهت نمیاد ، اصلا تغییر نکردی و..... فقط به هدفتون فکر کنید تجربه ثابت کرده همین ها بعد از لاغر شدن شما میان میگن چیکار کردی به ما هم یاد بده 😉😉

ادامه در پست پایین 👇🏼

سلام به همه😀

منم هستم؛ باید پنج کیلو کم کنم؛ دوشنبه ها میتونم وزنمو بگم چون خونه ترازو ندارم

وزن فعلیم ۵۳

قدم ۱۶۰

قَشنگ پر نشون میدم چون استخوان بندیم ظریفه

در هر حالت اشتباهه😕    حسرت خوردنو میگم☺

دوستانی که اطلاع ندارن این تاپیک قبلیمونه که چون تعداد صفحه ها زیاد بود تاپیک جدید زدیم https://www.ninisite.com/discussion/topic/1702504/چالش-لاغری-بامداد-خمار-دوره-دوم

وای بامداد جون تاپیکو زدی    

سلام سها خوشگلم بیا که دلم تنگ شده واستون 😘😘

عزوزضزیز هزاز بزازشز نزکزرزدزنز ☹️

سلام

منم هستم

چند هفته پیش وزنم 68 بود قدمم یه سال پیش 160

وزنو قدمو فردا دقیقشو اعلام میکنم

فعلا سه روز در هفته میتونم برم باشگاه

دلم میخواد وزنم 50بشه

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2706