2737
2734
عنوان

مامانایی که تجربه ازپوشک گرفتن دارن میشه بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 70 پست
دو سال و سه ماه چون دیر به حرف افتاد دیر گرفتم دوسالگی تازه کم کم زبون باز کرد

بله عزیزم میدونم بچه ها با هم متفاوتن

خوب منم دوقلوهام خیلی باهوشن وخیلی زود یه چیزو یاد میگیرن ولی نمیتونم اذیتشون کنم چون دوتان کارم یه کم سخت تره میترسم اذبتشون کنم وزده بشن

بعدم دوقلوها همه ی کارهاشون عقب تره از بچه های دیگه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
سلام. گلم من پسرم ۳سالشه. ۳ماه پیش میخوااستم بگیرم. اصلا نمیفهمید. متوجه نبود. همکاری هم نمیکرد. اصل ...

منم شورتی میبندم ولی نه برای از پوشک گرفتن .از یکسالگی اینو خریدم.چطوری عادتش بدم پس؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بازم خوشبحالت که داری میگیریش من که دوقلو دارم چییییییییی دلم ميخواد گریه کنم تمااااااام پولمون میره ...

وای چند وقتشونه؟

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای
صبح از بابام قرض کردم پنجاه تومن که یک بسته بخرم فک کن عمق فاجعه  رو

عزیزم ایشالله زوتر بهت بگن جیش دارن

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای
2738

اگر میببنی نمیفهمه ومتوجه نیست اذیتش نکن. چون هر بچه ایی فرق داره. من با پزشک هم مشورت کردم گفت اگر نفهمه وفشار بیاری بچه اذیت میشه وبه مغزش فشار میاد. راستم میگفت. من تو اون سه ماه پیش که میخواستم بگیرم پسرم خبلی بداخلاق وپرخاشگر شده بود. ولی الان خوبه

آگه بدونی چقدر سخته از خدا نمیخوای هیچیت رو برنامه پیش نمیره کلافه میشی

اگه بدونی چه قدر حسرت دارم هیچ وقت اینو بهم نمی گی . کاراشون رو با عشق بکن خدا بهت لطف کرده باهم بزرگ می شن حسرت بچه و دومی رو نداری . 

نه ماهه شونه دارم دیوانه میشم از بی خوابی خستگی

ای جانم ،خسته نباشی عزیزم،درعوض باهم بزرگ میشن به چیزای خوبش فک کن

اگر میببنی نمیفهمه ومتوجه نیست اذیتش نکن. چون هر بچه ایی فرق داره. من با پزشک هم مشورت کردم گفت اگر ...

یه چند روز امتحان میکنم ببینم جواب نمیده باز پوشک میکنم

بله عزیزم میدونم بچه ها با هم متفاوتن خوب منم دوقلوهام خیلی باهوشن وخیلی زود یه چیزو یاد میگیرن ولی ...

سخت که هست ولی اول تا آخر یاد گرفتنی اذیت میشن فقط باید یه کارکنی که کمتر اذیت بشن

اگه بدونی چه قدر حسرت دارم هیچ وقت اینو بهم نمی گی . کاراشون رو با عشق بکن خدا بهت لطف کرده باهم بزر ...

البته بعد از هفت سال نازایی خدا بهم داده ولی این گرونی ها لذت بچه داری رو از آدم میگیره

البته اینم بگم وقتی بچه خودشو خیس میکنه باید بهش تشر بزنی که متوجه بشه کارش اشتباهه پسر من جیش میکرد بهش میخندیدم اونم خوشش میومد ولی از وقتی دعواش کردم دیگه کم کم میگه

2706