2752
2734
عنوان

مامانایی که تجربه ازپوشک گرفتن دارن میشه بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 70 پست
اگه بدونی چه قدر حسرت دارم هیچ وقت اینو بهم نمی گی . کاراشون رو با عشق بکن خدا بهت لطف کرده باهم بزر ...

ایشالله همین ماه باردار بشی عزیزم

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته اینم بگم وقتی بچه خودشو خیس میکنه باید بهش تشر بزنی که متوجه بشه کارش اشتباهه پسر من جیش میکرد ...

اخه میگن دعواکنی میترسه نمیگه که

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای
خوش به حالت منم دو قلو می خوام التماس دعا 

ان شا ا.. خدا بهت میده تا بفهمی چیه😂 به اندازه سه نفر نیرو نیاز داری

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2731

یه چیز دیگه اینکه اگه غیرخودت کسی تو خونه هست که بچه دوست داره باهاش بره دستشویی ازش کمک بگیر 

پسر من با آبجیش میره بیشتر اولش که اصلا بامن نمیومد اما الان که آبجیش میره مدرسه دیگه باخودم میاد 

یه چیز دیگه اینکه اگه غیرخودت کسی تو خونه هست که بچه دوست داره باهاش بره دستشویی ازش کمک بگیر  ...

نه عزیزم کسی کمک ندارم

امروز تصمیم گرفتم کهنه و محافظ کهنه بزارم یعنی مثل قدیم لاستیک کنم      &nb ...

حداقل کهنه شور بگیر دستات داغون نشه

اخه میگن دعواکنی میترسه نمیگه که

تو دستشویی نه که اونجا تازه باید تشویقش کنی وقتی چندبار تو دستشویی جیش کرد بعدش وقتی تو خونه خودشو خیس میکنه اونموقع یه اخمی چیزی که بفهمه جای جیش اینجا نیست

تو دستشویی نه که اونجا تازه باید تشویقش کنی وقتی چندبار تو دستشویی جیش کرد بعدش وقتی تو خونه خودشو خ ...

اینم سرتقه میخنده

اینم سرتقه میخنده

😃😃😃پسر منم‌ اولش میخندید تازه میخواست سر منو کلاهم بزاره وقتی میدیدم خیس کرده میگفت آب آب یعنی آب ریخته ولی بعده اینکه دعواش کردم دیگه قبلش میگه اتفاقا همین الان اومده میگه پی پی به جیش کوچیکشم میگی پی پی

😃😃😃پسر منم‌ اولش میخندید تازه میخواست سر منو کلاهم بزاره وقتی میدیدم خیس کرده میگفت آب آب یعنی آب ...

اینم تو پوشک پی پی میکنه بعد میگه جیش تلدم

حداقل کهنه شور بگیر دستات داغون نشه

خخخخخخخخخخخخخخخ خواهرم اگه پول کهنه شور میداشتیم که همون پوشک میخریدم  دیروز یک بسته گرفتم نه هزار تومن الان شده شونزده تومن ساعتی گرونمیکنن سیب زمینی ههمیشه میخورن بچه هام امروز توی میدون بار کیلویی سه هزار بود بیرون چهار و پونصد جیب مملکت بیخ صاحبی شده

2706