2733
2734
عنوان

اامروزفهمیدم مادرِعروسمون که تازه نامزدکردن همسن منه 😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 98 پست
بله ددسته البته یه مجردی هایی هست که ارزوی مرگ داری وشکستگی رو ردمیکنی .....

به خودت بستگی داره چرا ادم باید زندگیشو به دیگران گره بزنه که اگه اون دیگران نبودن احساس مرگ کنی؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب وقتی میتونی مستقل بشو.خانوادت اجازه میدن؟ 

خونوادم باعث بدبختیم شدن   حق ندارن بهم بگن نرو ...

من بخاطر اجاره خونه نمیتونم ومیترسم وگرنه هزارباررفته بودم   هرچقدردنبال هم خونه گشتم تودانشگاه؛ توکانال؛  آگهی کردم  پیدانشدچون شهرمون کوچیکه

من ۳۴م اخرسال۳۵میشم 

یه ساله کلا ازدواج کردم

چرا باید خودتو مقایسه کنی؟؟ چرا خودتو کوچیک میکنی و پایین میاری؟؟ تو خیلیم خوبی فقط اون خانمه وقتی ماداشتیم دیپلم میگرفتیم اون بچه شو مای بیبی میکرده همین فرقشه .چ فکرا میکنیا😂

❤ My love M❤💍
2731
من ۳۴م اخرسال۳۵میشم  یه ساله کلا ازدواج کردم چرا باید خودتو مقایسه کنی؟؟ چرا خودتو کوچیک میکن ...

عزیزم حرفت حققق😍 وقبولش دارم ولی خب  متاسفانه جاییکه من هستم مای بیبی ارزشمندترازدیپلمه 

خونوادم باعث بدبختیم شدن   حق ندارن بهم بگن نرو ... من بخاطر اجاره خونه نمیتونم ومیترسم وگرنه ...

باورت میشه منم اجاره خونه برام سخته؟ یعنی تا سر برج بشه چند بار اشکم درمیاد.💔😄 ولی خدا میرسونه.خداروشکر اجارم رو همیشه سروقت دادم.موقعی که بازار زیاد خوب نباشه گریه میکنم.😬 ولی بالاخره جور میشه.🙂

باورت میشه منم اجاره خونه برام سخته؟ یعنی تا سر برج بشه چند بار اشکم درمیاد.💔😄 ولی خدا میرسونه.خدا ...

راستی کدوم شهری

هم خونه خواستی یادلت خواس یکی باهات باشه من رو دراولویت قراربده 🥲

عزیزم حرفت حققق😍 وقبولش دارم ولی خب  متاسفانه جاییکه من هستم مای بیبی ارزشمندترازدیپلمه

وقتی این نشد ی راه دیگ برای شادشدن خودت حداقل پیداکن ی کار یه تفریح .هرچیزی پیرمیکنی خودتو اخر

❤ My love M❤💍