2752
2734
جدي ميگي؟ يعني نگران نباشم؟

اره عزیزم نگران نباش با یه بار مصرف قطعا چیزی نمیشه اما اگه خیلی واستون مهمه خودتون کنجد بگیرین بدین واستون روغن کنن

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفم براشون.يعني اونا كه روش نزنه ديگه تراريخته نيست؟

خیلی از محصولات تراریخته هست

مثل ذرت مکزیکی. پفیلا.  سویا. روغن سویا. خیلی از برنجها. بعضی میوه ها. برای میوه باید با کد مشخص کنن ولی روی همه میوه ها که لیبل و کد نیست مناسفانه

همه روغنا يعني تراريختس؟ اين زده آفتابگردن به اضافه سويا تراريخته

ببین روغن افتابگردون واقعی باشه هر ۵ کیلو تخم آفتابگردون فوقش یه استکان روغن به شما بده

پس همش از بیخ و بن تراریخته ست

2731
اره عزیزم نگران نباش با یه بار مصرف قطعا چیزی نمیشه اما اگه خیلی واستون مهمه خودتون کنجد بگیرین بدین ...

ما دائم استفاده ميكنيم نه فقط يه بار !!

بعد كنجدم ظرفيت گرماييش پايينه اصلا مناسب سرخ كردن نيست اونم سرطانزا ميشه

اره ولی آدم تا جایی که امکان داره سالم خوری کنه. دو روز پیش دوتا سویا خریدم دیدم نوشته تراریخته. ت ...

منم سویا زیاد مصرف نمیکنم شاید ماهی یکی دو دفعه اخه من همسرم سه سال پیش درگیر سرطان بود دکتر میگفت سویا زیاد مصرف نکنید 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
مهم نیست براشون  فقط پول مهمه و پر کردن جیباشون الان تقریبا همه سویاها تراریخته هستن کیا میخو ...

واقعا من ماکارونی باسویامیپزم معمولا وحسابی چرب وچیلی انگارسموبادست خودمون واردبدنمون میکنیم خدانگذره ازشون

خیلی از محصولات تراریخته هست مثل ذرت مکزیکی. پفیلا.  سویا. روغن سویا. خیلی از برنجها. بعضی میو ...

دقیقا تمام ذرت های فله ای که برای تهیه ذرت مکزیکی تهیه میشه تراریخته هستن 

من مستندش‌و دیدم تو یه شبکه خارجی که می‌گفت اینا از کشور آرژانتین میاد و خوده ملت اونجا اصلا لب نمیزنن و صادر میکنن به کشورهای جهان سوم 

بعد مردم ما خوشحال کنار خیابون ذرت مکزیکی می‌خورن با سس و پنیر پیتزای فراوان 

واقعا من ماکارونی باسویامیپزم معمولا وحسابی چرب وچیلی انگارسموبادست خودمون واردبدنمون میکنیم خدانگذر ...

من وقتهایی که به هر دلیلی گوشت دم دستم نباشه ماکارونی بدون گوشت و سویا درست میکنم قارچ‌و فلفل دلمه و رب و ادویه مثل آویشن و پاپریکا و ..

فراوون

بچه هام خیلی دوست دارن و عادت هم کردیم 

یه بار با گوشت درست کردم دوست نداشتن

ولی لعنتی سویا هم به قول شما چرب و چیلی میشه هم داستان تراریخته و ایناشم هست 

من هر مدل بسته بندی سویا رو دیدم نوشته تراریخته 

بعضی ازین شیرینی های نخودی بسته بندی که تو فروشگاه ها هست هم تراریخته ن 

روغن هم دیدم روش نوشته تراریخته نخریدم

چندین ساله سویا مصرف نمیکنیم . گوشت چرخی هم تو ماکارونی دوس نداریم . همیشه ماکارانی رو با سیب زمینی و قارچ درست میکنم فقط

قارچم ممکنه تراریخته باشه؟‌🤔

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه روغنا يعني تراريختس؟ اين زده آفتابگردن به اضافه سويا تراريخته

روعن زیتون طبیعی پیدا کن اونو استفاده کن 

واسه برنج هم روغن زرد گاوی استفاده کن

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
دقیقا تمام ذرت های فله ای که برای تهیه ذرت مکزیکی تهیه میشه تراریخته هستن  من مستندش‌و دیدم تو ...

ذرت رو دیدی قبل تغییرات ژنتیکی چه شکلیه ؟ اصلاااااا شبیه این ذرتها نیست

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم