2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی ببخشید دلت خواست ما رشت هستیم

خیلی دلم خواست عزیزم خداببخشه گلم نه اتفاقا این ماهی واسه من نوستالژی بود منو برد به اون روزا ممنونم عزیزم نوش جانتون

آجی  جونم دوستتتتتتتتتتتتتتتت دارم خودت میدونی.....
2728
شوخی نکن خانواده شوهرم از بیست تا سی تا هم رد میکنه قبل از ناهار با ماست کشک و... میخورن😳😳

خیلی زیاد می خورن خدایی...دیگه می گن روزی س تا دونه بخورید نه بیشتر 😬🙈

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
همینم خوبه یکم حالم جا اومد برم ناهار بخورم بیشتر بشه😀

خخخ ...ولی من همون 100حساب می کنم...همینجوریشم ی هفته ست وزنم استپ کرده 🤕😢

2740
خیلی زیاد می خورن خدایی...دیگه می گن روزی س تا دونه بخورید نه بیشتر 😬🙈

از این قدیمیان من پنج تا می خورم میگن همینقدر هرچی بیشتر بخوری بهتره انگار براشون اخه قبلا ک همه چی نبوده خرما و کشک و ماست محلی اینا میخوردن الانم عادت دارن

من داداشم غذا درست كرد حالا چى؟پيتزا پمينا رو گذاشت تو ماكروفر زمانشو رو زياد گذاشت كربن تحويل ...

خخخ داداشت علاقه داره به اشپزی یا شکموئه؟چندسالشه 😂 مامان کجاست اشپزخونخ رو گرفتید دستتون 😂😂

خخخ ...ولی من همون 100حساب می کنم...همینجوریشم ی هفته ست وزنم استپ کرده 🤕😢

خوبه ک لاغر مردنی ب قول خواهر شوهرم جون نداره چهار اسکلت با ی روکش پوست تشکیل داده  هر کی هیکلش پره اینجوری گوشت دارن خدایی نکرده زمین بیوفتن چیزیشون نمیشه ولی آدم لاغر تا کل استخوانش پودر میشه البته اعتقاد خانواده شوهر هستش😂😂😂

قلوه ای چیه

یعنی درشت ...مثلا گوشت رو به تعداد نفرات مثل چلوگوشت خرد می کنم درشت...بعد هویج رو اول طولی نصف می کنم بعدبه سه قسمت هر کدوم رو که درشت باشه لوبیا دو الی سه قسمت فقط پیاز رو نگینی می کنم که مشخص نباشه زیاد...سیب زمینی ها رو هم کاملا درشت و شیش قاچ می کنم می ریزم تو اب جوش بعد ابکش می کنم و سرخ می کنم موقع سرو می ریزم رو خورشت

خوبه ک لاغر مردنی ب قول خواهر شوهرم جون نداره چهار اسکلت با ی روکش پوست تشکیل داده  هر کی هیکلش ...

من جزو اسنخون درشتام تا پنج کیلو دیگه هم جا داره لاغر کنم به هیکلم بر نمی خوره بر حسب MBI الان اضافه وزن ندارم ولی می تونم تا وزن 45کیلو هم لاغر کنم ولی پنج کیلو دیگه کم کنم بشم 50عالی می شه ...بعدش رژیم تثبیت کننده باید بگیرم چاق نشم

یعنی درشت ...مثلا گوشت رو به تعداد نفرات مثل چلوگوشت خرد می کنم درشت...بعد هویج رو اول طولی نصف می ک ...

درشت بدنمیشه .من ریزریزدرست میکنم دوست داریم

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
درشت بدنمیشه .من ریزریزدرست میکنم دوست داریم

سلیقه ای هست من این خورشت و چلو گوشت رو درشت درست می کنم ...به نظم مجلسی تر هم هست 

2706