2752
2734
عنوان

سیل مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 4681 بازدید | 183 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فیلما سیدی رو‌ دیدم هنگ کردم فقط وحشتنااااک بود اصلا

من تو اخبار دیدم اگه همون سیدی بوده باشه خیلی وحشتناک بود فکر نمیکردم اینجوری ب این خرابی باشه

دختری که عاشق تاپیک های ترسناکه هرجا تاپیک ترسناک دیدین منم تگ کنین لطفا😉😉😁😁
من تو اخبار دیدم اگه همون سیدی بوده باشه خیلی وحشتناک بود فکر نمیکردم اینجوری ب این خرابی باشه

اره منم الان دیدم سیدی بود 

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2731
یا حسین😨😨😨😨

آره دو نفرم مردن 

بابام از طرقبه میومد میگفت یک ماشین تو گل و لای گیر کرده داشتن درش می آوردن 

مثل اینکه یه زن و شوهرم توش بودن ولی گم شدن خبری ازشون نیست

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔هر چند که این هم خواست خداست ، ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🇮🇷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
آره دو نفرم مردن  بابام از طرقبه میومد میگفت یک ماشین تو گل و لای گیر کرده داشتن درش می آوردن& ...

ای خدا چ وحشتناک😞😞😞

ساعت نزدیک ۳بعد ظهر تاریک شده بود 

بلوار نماز آب برده و زیر پل انقلاب 

پارک ملت 

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
ساعت نزدیک ۳بعد ظهر تاریک شده بود  بلوار نماز آب برده و زیر پل انقلاب  پارک ملت

اره هوا خیلی خراب شد

فقط بعضی قسمت های شهر بود که سیل اومد خیلی از محله ها حتی آب گرفتگی هم نشد.

شما هم مشهدی هستین،؟؟

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝