2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم جگر عسل زعفران زرشک ممنوعه

زعفرون فقط ماهای اول بده

اونم بستگی به طرف داره

جاریم سقط کرد با خوردنش

ولی کسی دیگه همش میخورد چیزیشم نشد

میگن به ظرفیت طرف بستگی داره

باید با دکتر مشورت بشه

2731
نوش جان.خوشبحالت که بلدی :)

خیلی راحته مایه ماکارونی رو درست میکنی بادمجونم حلقه حلقه سرخ میکنی  بعد کف ظرفت یه لایه بادمجون میچینی لایه بعدی همون مایه ماکارونی میشه بعد سس میریزی بعد پنیر پیتزا باز بادمجون میچینی بعد پنیرپیتزا میزاری توفر همین 

چطور  درست کردی؟طرز تهیه رو میشه بگید

بادمجونو حلقه حلقه میکنی سرخ میکنیش بعد مایه ماکارونی رو درست میکنی منظور همون کوشت چرخ کرده پ فلفل پ قارچ و ایناست

کف شرفت یه لایه بادمجون میزاری بعد گوشت میریزی بعد سس میزنی بعد پنیرپیتزا من یه لایه بیشتز بادمجون نمیچینم شما میخای دولایه بچین اصلشم دولایست خیلییی خپشمزه میشع

چجوریه؟ 

بادمجون حلقع حلقه میکنی سرخش میکنی میچینی مف‌ظرفت بعد یه لایه گوشتو قارچو فلفل میریزی منظورم مثل مایه ماکارونیه میریزی رو بادمجونات بعد سس میژنی بعدم پنیر پیتزا میزاری توفر 

بلد نیستم نه چین دوس دارم یادبگیرم میشه بگید

مرغ رو میپزید و میذارید خنک بشه، استخووناشو جدا میکنید، به تیکه های کوچولو تقسیم میکنید، یه مخلوطی از ماست و زعفرون و نمک و فلفل سیاه و ادویه و یکمی روغن درست میکنید و مرغ ها رو میریزید توش و میذارید کنار(بعضیاتوی مخلوطشون تخم مرغ هم میریزن، من دوست ندارم و نمیریزم) برنجتون رو آبکش میکنید (در حین جوشیدن برنج یکمی نمک و زردچوبه و ادویه به آبجوشش میزنید) دونه هاشو یکمی سفت تر آبکش میکنید و توی یه ظرف ترجیحا پهن مثه ماهیتابه ی لبه دار روغن میریزید و یک لایه برنج و لایه بعدی از مخلوط ماست و مرغ و.... همینطور ادامه میدیدتا تموم بشه دمکنی میذارید و ظهرش نوش جان میکنید (شعله ی کم مدت زیاد)😍😍😍

سلام  گوشت روبا پیازونمک وزردچوبه تو زودپز تفت میدم بعد رب دوتاقاشق میریزم سرخ شد لوبیاهارو میر ...

من توش هویج خردشده هم میریزم امتحان کن

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
شوخی نکن خانواده شوهرم از بیست تا سی تا هم رد میکنه قبل از ناهار با ماست کشک و... میخورن😳😳

قبلاهمه جا دونه ای کالری رو می زد...الان زده درشتش 80کالری...نمی دونم چرا همه چیزو دستکاری می کنن 😒 احتمالا با اطلاعات الان پونصد تا داره نوشیدنیت

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است