2733
2734
عنوان

اقدامممم.کیا مث من بودن

165 بازدید | 11 پست

سلام .من از بعد اقدامم

ک زوز ۱۲ پزی و روز ۱۴ پری بوده

درد کمر دارم خفیفه ولی مث پریودی

میخواستمم بیستم کسی مث من بوده و علتش چیه

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم ۸ ماهه اقدامم هرماه هم دقیقا کمردرد دارم و زیر دلم درد میکنه

خیلیا گفتن دقیقا زمانی ک اینجور شدن باردار بودن

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

دقیقامنم الان همینم

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
خیلیا گفتن دقیقا زمانی ک اینجور شدن باردار بودن

اصلا مشخص نمیکنه عزیزم. من ماه اوله اقدامم تمام علائمی که خانمهای باردار میگفتن رو داشتم(تیرکشیدن سینه. ناف. درد کمر. درد زیر دل...) ولی حامله نبودم.به راحتی قابل تشخیص نیست. اصلااا نباید به علائم توجه کنی. بیخیال باش واسترس نداشته باش

2740

خخخخ منم ۴ساله هرماه همین حسو دارم تازه حالت تهوع هم دارم دیگ فهمیدم همیشه قبل پری این حسارو دارم😂😂

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
با علائم اصلا نمیشه گفت دقیقا مثل پریه من فکرش هم نمیکردم باردار باشم علائمم دقیقا مثل ماههای قبل مو ...

من از اقدامم فقط چند روز گذشته اینجور شدم