2733
2739
حس میکنم تو خیلی تحویلش گرفتی اگ 300 خرجت میکنه تو 100 خرجش کن اون مررده بعدشم کسی یکیو بخواد هی نمی ...

این پرسیده اونم گفته انقد 

مگه میپرسن چقد میخوای هزینه کنی😐من ک اولین بارمع😑

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این پرسیده اونم گفته انقد  مگه میپرسن چقد میخوای هزینه کنی😐من ک اولین بارمع😑

انگار معاملس نپرس چرا خودتو محتاج کادو نشون میدی نخره ب نظرم سنگین تری مهم ب یاد داشتن نه ارزش مادی

من خوشحالم چون خدا همیشه هوای منو داره

من وقتي همسرم اومد خواستگاريم تا عقدمون يه چند ماه طول كشيد تو اون مدت نامزد بوديم

به ازاي هر باري كه نامزدم منو شام دعوت ميكرد منم دعوتش ميكردم

مامانم ميگفت مبادا بذاري همش دعوتها با اون باشه دور از شانته

نميدونم اين تفكر كه يه مرد همش بايد خرجمون كنه از كجا اومده اما تفكر زشتيه

اينجور تفكر زن يعني خدمات دهنده مرد يعني پرداخت كننده

اگه اينجا در موردش زياد حرف زدم برا اينه كه اينجور ذهنيتها آزارم ميده

اين يه تفكر غيرانسانيه كه متاسفانه ما خانوماي ايراني بهش چسبيديم

من وقتي همسرم اومد خواستگاريم تا عقدمون يه چند ماه طول كشيد تو اون مدت نامزد بوديم به ازاي هر باري ...

چه مامان گلی 🌸🌸

کم پیدا میشه ازین مامانا 

الان که فقط میگن تیغ بزن پسرو 😕

🌸❤ چادری ها عاشّق تَرند ❤🌸
2738
من وقتي همسرم اومد خواستگاريم تا عقدمون يه چند ماه طول كشيد تو اون مدت نامزد بوديم به ازاي هر باري ...

دقیقا همینطوره متاسفانه فکر میکنیم شان ما اینه که مدام کش بریم و یه وقت زحمت قناعت و یا کمک به خودمون نمیدیم غافل از اینکه مرد اگر شعور نداشته باشه با این اوامر به دست نمیارش

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.

عزیزم من همسرم همیشه برام کادو میخره اونم کادوهای گرون اما چه فایده چون پولشو از جیب خودم میگیره یه موقعایی التماس میکنم توروخدا کادو نخر من خیرشو خوردم خودم ضرر میکنم 

نامزد شما حتما با زحمت پول در میاره میخواد جمع کنه برا آیندتون 

خدایِ مهربـــون شكرت🙏🏻

خوب اولا کادو و تولد و اینچیزااا واسه مردا اصلا مهم نیست اینکه فک کنی الان کادو 400 تومنی بخری یا جوراب براشون فرق نداره..حالا در مورد خرج کردن ..شما زنش نیستی و کار خیلی اشتباهی کردی که رابطه داشتی قبل عقد چون ممکنه هر اتفاقی بیفته ...اگه خسیس هست که متاسفانه اصن خوب نمیشن این جور آدم ها ...شایدم ببخشید ولی دیده بدون دردسر به نیاز هاش رسبدگی میکنی تازه خرجشم میکنی با خودش میگه مگه دیوونم خرج کنم واسش اینکه همه کار واسه من میکنه

خسیس خسیسه. وگرنه مرپا از خرج کردن برا زناشون لذت میبرن. نامزدی؟ بهم بزن فک نکن بعدن جتلمن و دست و دلباز میشه

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2706