2737
2734

خيلي ميگه عاشقمه،مثلا جونشم برام در ميره🙁

بعد يك ماه همو ديديم،تولدمم توي اين يك ماه بود

چون من زمان تولدم مسافرت بودم قرار شد بعد كه همو ديديم برام تولد كادو و اينا بگيره،

شب ٧ محرم قرار شد بعد يك ماه همو ببينيم،

به نظر شما جالب نبود حد اقل يه گل بخره بياره؟اگه انقدر دلش تنگ شده بوده؟؟؟؟

بعدشم يه چيز ديگه من رفتم مسافرت 

گفتم نت ندارم،غير مستقيم گفتم نميتونيم باهم حرف بزنيم

به رو خودش نياورد بگه برات نت بگيرم،گفت باشه

خدايا خب نداره درست

من چي؟من جلو خانوادم چي بگم

من به دل خودم چي بگم

پس چرا بقيه پسرا با وجود نداري

هر كاري برا عشقشون ميكنن؟؟؟؟؟؟؟

الان يك ماه از تولدم گذشته

ديشب ميگه ميخوام برات كادو بخرم

اون چيزي مه من دوست دارم ٥٠٠ تومنه

خودش گفت ميخوام برات اينو بخرم

تمومش كرده بود اون چيزي كه ميخواستم ولي مشابهشم ٥٠٠ تومنه

گفت ميخواي برات چيز ديگه بخرم

يا صبر كنيم زمستون بيارن

گفتم آخه الان تولدم گذشته

به خدا خواهرم همش ميگه برا تولدت چي ميخواد بخره

منم گفتم ميخواي خودم حالا ارزون ترشو پيدا كنم

گفتم چقدر ميخواي هزينه كني گفت ٣٥٠

شاخ در آوردم آخه اگه واقعا دوستم داشت تو اين يه ماهه پول جمع ميكرد نه ٣٥٠ تومن

من كه دخترم من كه سركار نميرم چند ماهه برا خودم هيچي نميخرم كه تولدش كه توي اين ماهه ٤٠٠ تومن جمع كردم

از سه ماه قبل برا تولدش كه بعد تولد منه رفتم كادو خريدم

چرا بايد قسمت من اينجوري بشه

واقعا تا ميخوام بگم خسيس يه كار جديد ميكنه

آقا نداري خب نامزد نكن

اون دختر چه گناهي كرده،چرا بقيه پسرا ميدونن چطوري يه دخترو خوشحال كنن

فقط شانس منه؟؟؟؟

اين چند وقتم همش ميگم شا   ر  ژ ندارم نت ندارم

خودشو ميزنه كوچه علي چپ

آخر سر ديشب با منت و بداخلاقي گفت چشمم كور من برات نت ميخرم

با اينكه اين چند وقت من همش خودم نت خريدم

پس چه خرجي برا من ميكنه؟

همه پسرا برا نامزدشون پول تلفن و پول نت ميدن

ماكه حتي تلفني ام حرف نميزنيم كه بخواد پول تلفن بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من که  تو دوران عقد و نامزدی تمام مخارجم با پدرم بود و پدرم گفت تا خونه ی منی خرجت با منه 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 

همسر من هزار هم بهم خرجی نداد تو دو سال نامزدی. هیچی هم بجز چند تا لواشک و دو تا خرس و آبنبات و ی شال و دوتا تاپ نداد. ی بار هم ش نخرید. همون350هم خوبه دیگ... پی نوشت:سرباز بود

ولی الان خیلی ولخرجه. هی تند تند برام وسیله میگیره

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
2740

خواسته هاتون بچگانه است😞

اگه نداره خب نداره اگه خسيسه خب خسيسه

قرار نيست تمام آرزوهاي ما جمع شن مردي كه عاشقمون شد يا انتخابمون كرد برآورد كنه

من به اين اعتقاد دارم كه هر زن كه نه هر انساني خودش بايد دنبال آرزوها و خواسته هاش بره 

از همسرش فقط همراهي بخواد

متاسفانه حرفاتون يكم كودكانه بود

اووو خیلی سخت گرفتی من ک یماهه عروسی کردم.نامزدیمو میرفدم سر کار هرچی دوس داشم میخریدم.ی هزاری ازش نگرفدم.ولش کن باو پیگیر این چیزا نباش...مرد بایدعرضه را انداختن زندگیو داشه باشه اگ داره ک ب این جزییات توجه نکن.شاید برداشتش اینه ک هنوز خونه باباتی خرجتم با اناس...

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
من که  تو دوران عقد و نامزدی تمام مخارجم با پدرم بود و پدرم گفت تا خونه ی منی خرجت با منه

من كه نخواستم خرجمو بده منم تمام خرجم با پدرمه

اما ديگه نتي ك من ميخوام با اون حرف بزنم

درسته بابام پولشو بده؟؟؟