2733
2734

ببین متاسفانه شوهرت خسیسه 

ربطی هم به نداری نداره 

شوهرمن خیلس دستش تنگ بود ولی پولی که درمیاورد تو دوران نامزدیم میگف وظیفه منه و لباس و خرجی و حتی شامپوی سرمم شوهرم میخرید 

برو پیش مشاور ببین باید چجوری رفتار کنی که تغییر کنه 

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟
بلده،نميخواد

فکر میکنی بلده شوهر منم عیییییین شوهر تویه و حرف زدناش و ایده هاش و.... خوبه برا غافلگیری اما یه ذره هم بلد نیس انجام بده منم اول فکر میکردم بلده و نمیخواد الان بعد چند سال زندگی فهمیدم وااااقعا در توانش نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا چقدر هم چک و چونه زدید با هم سر یک کادوی تولد😕. اگر واقعا پسر خوبیه و جنم داره (نه فقط عشق و  احساسات آبکی )و بعنوان یه همسر میتونید روش حساب کنید که اصلا برای اینجور مسایل باهم بحث نکنید.شاءن خودتون رو پایین میارید. در غیر اینصورت بیشتر تاءمل کنید روی نامزدیتون

وطنم ای شکوه پابرجا  زخمی سربلند دورانها
2728
عقد نكردم

پس از بیخ و بن توقع بیجایی دارید. حتی یک ریال هم نه وظیفه داره خرج کنه و نه دوست داره.چون شما دیگه چیزی برای تشنه کردن اون آقا و هیجانی برای بدست آوردن شما و نشکوندن دلتون باقی نذاشتید متاسفانه

چون ولم نكرد همش ميگفت دوست دارم دوست دارم، واقعا دوسم داره ولي نميدونم😔😔😔

ببخش دوست عزیز که رک صحبت میکنم. امیدوارم از من ناراحت نشی. این آقا الان فقط محض تفنن و وقت گذرونی با شما هست.یک درصد غیر از این فکر نکن.این دوست دارم هایی هم که میگه فقط بخاطر اینه که شما باهاش باشی و لذتشو ببره.هر چی هم که بهتون تا حالا گفته با قاطعیت میگم حرف مفته.

جلوی ضرر رو از هر جا بگیرید منفعته

2740

شایدم خسیس نباشه

اما این نحوه گفتن شما بده

دیگه الان زمان قدیم نیست

پسرا ازینجور بهره کشیها بدشون میاد

به موقع خرج نتتم میده

یکی از همکارا از خارج اومده بود حالش بد شده بود میگفت با دختره دوروزه دوست شدم میگه پول بده میخوام برم موهامو اکستنشن کنم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
ببین متاسفانه شوهرت خسیسه  ربطی هم به نداری نداره  شوهرمن خیلس دستش تنگ بود ولی پولی که ...

کجا توده داری عزیزم؟ ببخشید از شما و استارتر که اینجا میپرسم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
من وقتي همسرم اومد خواستگاريم تا عقدمون يه چند ماه طول كشيد تو اون مدت نامزد بوديم به ازاي هر باري ...

احسسسسسسسسنننننننننتتتتتتتت

کجا توده داری عزیزم؟ ببخشید از شما و استارتر که اینجا میپرسم

سینم عزیزم 😢 دوتا تو سینه راستم

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟
سینم عزیزم 😢 دوتا تو سینه راستم

عزیزم کی فهمیدی؟ جراحی و شیمی درمانی کردی؟

برو تاپیک زیرو بخون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1354695/شاخ-غول-سرطان-در-حال-شکست-است

عزیزم کی فهمیدی؟ جراحی و شیمی درمانی کردی؟ برو تاپیک زیرو بخون https://www.ninisite.com/discus ...

وای چه تاپیک خوبی 

ممنونم عزیزم عالیه

تازه فهمیدم یک ماهه 

یه نمونه رفتم مشکوک یه نمونه و بررسی اندازه سه ماه بعد میرم..دعام کن خیلی بدخیم نباشه..دوست عزیزم واقعا ممنونم از کمکت 

وای چه تاپیک خوبی  ممنونم عزیزم عالیه تازه فهمیدم یک ماهه  یه نمونه رفتم مشکوک یه نمونه ...

چشم عزیزم دعات میکنم خدا عمر ۷۰ ساله بهت بده