2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوم دکترسلام ببخشید دور چشم فیلورگا چطوره؟ ۲۵ سالمه و برای تیرگی دور چشم خریدم یه ماه زدم بی نتی ...

سلام عزیزم فیلورگا برند گرونیه میدونم،عزیزم اولا اظهار نظر بعد از سه دوره مصرفه و شما یک دوره استفاده کردید،ولی میتونید از لیراک هم استفاده کنی به نظرم به تجربه دورچشمهای لیراک روخوب دیدم

نه عزیز دلم  اتفاقا من فکر میکنم بیشتر کامنتا برای قبل گرونیاس  

درکل اره ولی همین افرادی که گفتن هرچی ببینن میخرن، الان هم خیلی وصعشون بد نمیشه.... چقد باید درامد داشت تا هرچیزی که دیدی و خوشت اومد بخری

2731
سلام عزیزم فیلورگا برند گرونیه میدونم،عزیزم اولا اظهار نظر بعد از سه دوره مصرفه و شما یک دوره استفاد ...

اره گرونه الان که دیگه نمبشه خرید

به نظرتون همون رو فعلا استفاده کنم تا دوره بعدی لیراک بخرم؟اخه از نظر مالی شرایط خوبی ندارم الان

لیراک میشه بفرمایید کدوم مدلش؟

بعد برای سن من قوی نیست فیلورگا؟

یه سوال دیگه اینکه ضد افتاب لیراک خوبه؟من دو ساله استفاده میکنم پوستمم خشکه ولی نمیدونم چرا یه مدته جوش میرنم البته علتش رو هنوز بررسی نکردم ولی چون ضدافتابم تموم شده باید بخرم.به نظرت ضدافتاب مخصوص پوست چرب بخرم؟

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
درکل اره ولی همین افرادی که گفتن هرچی ببینن میخرن، الان هم خیلی وصعشون بد نمیشه.... چقد باید درامد د ...

هر کسی به تناسب خرجش فقیرتر شده.از همه صنف و شغل و با هر مدل خرج کردنی بپرسی همه ناراضی ن

درکل اره ولی همین افرادی که گفتن هرچی ببینن میخرن، الان هم خیلی وصعشون بد نمیشه.... چقد باید درامد د ...

من فکر میکنم تو شهرستان ها و شهرای کوچیک به راحتی میشه  اینطوری زندگی کرد  اما شهرای بزرگ و تهران یکم باید برنامه ریزی داشت و شاید سخت باشه و امکانش نباشه  

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2738
تو این ماه فقط چهار جفت کفش خریدم مثل این خلها😑 از ترس اینکه مبادا بخاطر تحریمها برندا از ایران برن

وای برندا که خیلی گرون شدن اصلا دیگه نمیشه نزدیکشون شد  چطوری به این سرعت سه برابر شدن   

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
اره گرونه الان که دیگه نمبشه خرید به نظرتون همون رو فعلا استفاده کنم تا دوره بعدی لیراک بخرم؟اخه از ...

عزیزم فیلورگا دو جور دور چشم داره،اپتیم ایز و تایم فیلر آی کورکشن 

اگر هر کودومو هنوز داری تمومش کن،

از ضدافتابهای لیراک اطلاعی ندارم 

دور چشمهای لیفتیزیم و کوهرنس  لیراک اگر خیلی چروک نداری خوبه 

ضدافتابم مخصوص پوست چرب بخری و با مرطوب کننده خودت قاطی کنی بزنی بهتره

وای برندا که خیلی گرون شدن اصلا دیگه نمیشه نزدیکشون شد  چطوری به این سرعت سه برابر شدن  &n ...

اکو رو رفتم دیدم سرم سوت کشید ولی باز خریدم فعلا هم که خبری از رفتنشون نیست 

خدایا مواظب پسر کوچولوم باش
عزیزم فیلورگا دو جور دور چشم داره،اپتیم ایز و تایم فیلر آی کورکشن  اگر هر کودومو هنوز داری تمو ...

خانم دکتر هایفو رو برای سن دوروبر ۳۰ توصیه میکنی یا زوده؟

خدایا مواظب پسر کوچولوم باش
عزیزم فیلورگا دو جور دور چشم داره،اپتیم ایز و تایم فیلر آی کورکشن  اگر هر کودومو هنوز داری تمو ...

مرسی عزیزدلم خیلی لطف کردی  

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2706