2733
2734
ممنونم انشالله شما و همه دوستان هم🙏🏻🌺

خانوم دکترسلام ببخشید دور چشم فیلورگا چطوره؟

۲۵ سالمه و برای تیرگی دور چشم خریدم

یه ماه زدم بی نتیجه بود دیگه نزدم

به نظرتون خوبه بازم مصرف کنم؟

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
من خودم با خریو خیلی لذت میبرم خیلی ...ولی ن ولخرجی و چیزهای گرون ,چیزای مناسب و مایحتاج ...  ا ...

خوب کاری میکنی حالا که خدار شکر کارش رونق داره جمع کن چدن واقعا هیچ بیزینسی در ایران امنیت شغلی نداره سنتم که کمه 

اونجا نوشته بودی افسردگی گرفتی عزیزم داری مادر میشی چه شادی از این بالاتر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا , من توی زندگی واقعی چقدر دیدم چ برسه سایت  بیخیال مردم ... اینجا دروغ گفتن و لا ...

فدای سرت عزیزم

ایشالله همیشه زندگیتون با برکت باشه

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
درسته عزیزم تهران بهتره ادم پس انداز کنه کرج یا شمال یا جایی اطراف تهران بخره  که یه خونه واسه ...

خونه خریدن خوبه 

منم خودم بدترم از همه 

ولی واقعا یه چیزی که زندگی اروپایی هارو راحت کرده اینه که دنبال خرید خونه نیستن ما تو ایران همش اولویت اولمون اینه 

2731
بعد من الان دو سه ساله مانتو و کیف و کفش زیر ۲۰۰ نخریدم وقتی تاپیک های خرید میبینم به خودم شک میکن ...

اره  خیلی فروشگاه ها و مزون های گرون قیمت اتفاقا تو ست هاشون از اجناس ارزون استفاده میکنن  ولی یجوری که تشخیصش سخت باشه   خیلی هست که کفش ۱۰۰ هزارتومنیو    تو یه فروشگاه لوکس  به قیمت ۷۰۰ میدن   واقعا اینو دیدم  ولی تو ترکیب ست  مثلا تو مغازشون  ۱۰۰ تا جنس برند دارن  ۱۰ تا هم تقلب میکنن 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
خوب کاری میکنی حالا که خدار شکر کارش رونق داره جمع کن چدن واقعا هیچ بیزینسی در ایران امنیت شغلی ندار ...

ن بخدا خیلی افسرده گی گرفتم

یکی از دلایل اصلی پول علکی خرج نکردم همینه

ازبس میخواستم فرار کنم ازشون پول جمع کردم خونه خریدم 

ولی شوهرم بازم نمیاد و فایده نداشت

خونه ضرر نداره ولی دیگ من به امید از اونجا رفتن خریدم

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
بعد من الان دو سه ساله مانتو و کیف و کفش زیر ۲۰۰ نخریدم وقتی تاپیک های خرید میبینم به خودم شک میکن ...

البته منظورم خرید از برند محبوب و مشهور نیست  خرید از مزون رو میگم

البته منظورم خرید از برند محبوب و مشهور نیست  خرید از مزون رو میگم

ببخشید متوجه نشدم؟

😂😂😂در تایید حرف خودت گفتم  داشتم با مادرم حرف میزدم نمیدونم چی تایپ کردم

اها  

من تا صفحه 18خوندم... تو این مدت که وضع کشور خیلی بهم ریخته اس یکم خوشحال شدم که مردم کشورم میتونن ا ...

نه عزیز دلم  اتفاقا من فکر میکنم بیشتر کامنتا برای قبل گرونیاس  

2706